reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@monia_l rety zdrówka dla syna !!!

Rety ja w legginsach czuję się jak z gołym tyłkiem he he, jedne mam ciążowe i ciekawe czy je ubiorę [emoji16] chociaż jakieś tuniki jesienne mam to może hehe.

Ciężki dzień dzisiaj,jedziemy teraz do genetyka,a po południu dwie imprezy rodzinne.

Miłego dnia, u nas pochmurnie i pada.
 
U mnie dzis dzien masakra :( syn trafił do szpitala. Rano z nim byłam u lekarza to stwierdził ze nic mu nie ma ze tylko wydzielina z kaszlu mu zalega. Wiec zawiozlam go do szkoły a ze szkoły przyszedł to ledwo oddychal . Wiec od razu do lekarza ten go przebadal i skierowanie na szpital. Najgorsze jest to ze mimo wziewow, kroplowek i podlaczonego tlenu nic nie ma poprawy :( :( :(
Dużo zdrówka dla synka, oby jak najszybciej była poprawa i dużo sił dla ciebie. 3maj sie
 
@monia_l wiadomo może coś więcej? Jak się syn czuje? Wspolczuje bardzo!!! I oby szybko wrócił do zdrowia.

Fajne te linki Ale jakoś nie mogę się do legginsow przekonać... wolę spodnie rurki.... niestety z poprzedniej ciazy mam same spodnie na kant i już średni mi się podobają... A powoli przestaje się mieścić... No ni po prenatalnych się rozejrzeć....

Ja w poprzedniej ciazy obrączkę zgubiłam. Puchlam i zdjęła i nie pamiętam gdzie... podejrzewam że było to jakoś w bardzo ciężkim momencie ciazy I byłam na tyle zajęta innymi sprawami że nie zwróciłam uwagi gdzie odkładam...
W tej ciazy w ogóle nie noszę pierścionkow.

Miłego dnia tak w ogóle.
 
U mnie dzis dzien masakra :( syn trafił do szpitala. Rano z nim byłam u lekarza to stwierdził ze nic mu nie ma ze tylko wydzielina z kaszlu mu zalega. Wiec zawiozlam go do szkoły a ze szkoły przyszedł to ledwo oddychal . Wiec od razu do lekarza ten go przebadal i skierowanie na szpital. Najgorsze jest to ze mimo wziewow, kroplowek i podlaczonego tlenu nic nie ma poprawy :( :( :(

Zdrówka dla synka!!

Ja tez nie uwazam nic zlego w tym,ze w domu ktoś sobie wypije piwko, lepiej pokazac,ze w domu nic pod sklepem. Jak bylam na wakacjach z mezem sama nie raz sobie wypilam wieczorem kiedy syn spal,ale były dwie osoby trzezwe mama i moja siostra wiec nie uwazam,ze zrobilam coś zlego. Obojga rodzicow tez moze sie bawić, jesli maja ze soba kogos kto jest trzezwy , bo to różnie bywa. I nie mowie tu o napiciu sie ,bo u mnie picie to dwa drinki,ale jednak alkohol

Ja nie mówię o normalnym dniu, bo piwko wieczorem oboje lubimy wypić:) Chodzi mi tylko o imprezy dziecięce, typu właśnie chrzest, komunia czy urodziny, albo święta. Mi też zapowiadali że sami sobie alko przyniosą to im powiedziałam że w takim razie mogą wcale nie przychodzić i jest jedna bliska osoba, która do tej pory na żadnych urodzinach córki nie była. Mi to nie robi, sama wybrała co jest dla niej najważniejsze...

Ale się przeziębiłam :( Kupiłam sobie syrop pre.nalen i taki sam spray do nosa i cisne do pracy... Nie wiem jak dam radę, coś czuję L4 w przyszlym tygodniu...
 
Witam się z wami w 2 trymestrze :) Ale jakoś tego przepływu energii i lepszego samopoczucia nie czuje :( w ogóle jakiś gorzej mi ostatnio... mam nadzieję że wszytko jest ok.
Screenshot_20180908-084626_Preglife.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180908-084626_Preglife.jpg
    Screenshot_20180908-084626_Preglife.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 335
Witam się z wami w 2 trymestrze :) Ale jakoś tego przepływu energii i lepszego samopoczucia nie czuje :( w ogóle jakiś gorzej mi ostatnio... mam nadzieję że wszytko jest ok. Zobacz załącznik 895878
Mi w tym tygodniu przeszły mdłości i myślałam że to koniec już ale wczoraj po południu i dzisiaj czuje się okropnie, rano ledwo zwlekłam się z łóżka.... Chyba z tym samopoczuciem będzie różnie:/
 
reklama
Do góry