reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Jutro mam legalną wizytę. I rozpoczęcie roku szkolnego.... Nie zostawie dzieci samych, choć śniadanie zrobię, odleżę swoje i jutro rano gin.
U nas IP to min 6 godz czekania (a dziś wstałam przed 4 na pielgrzymkę). Już zasypiam na siedząco. Za kciuki jutro na wizycie będę wdzięczna :)
Zmykaj spać i wypoczywaj:)
 
@Papilonek1980 no to dalas, teraz łez i odpczywaj, kąpiel, nospa, magnez i zero stresu, a jutro trzymam kciuki

Mnie też tą wiadomość dzisiaj zbiła z nóg [emoji21] jakoś sobie poradzić nie mogę... Ja wizytuje w piątek, ale jakaś masakra !!!
 
Dzisiejsze klimaty [emoji7]
received_254670752046442.jpeg
 

Załączniki

  • received_254670752046442.jpeg
    received_254670752046442.jpeg
    85,7 KB · Wyświetleń: 325
Nie wiem,czy was to pocieszy,ale z 13 tygodniem zmniejsza sie ryzyko poronienia takze badzmy dobrej myśli, wiadomo zawsze moze sie coś wydarzyć,ale zazwyczaj jesli ciąża przebiega prawidłowo,a mamy juz za sobą badania prenatalne nie powinnyśmy sie stresować, no chyba,ze człowiek sam sobie czymś zaszkodzi.
Pamietam jak moja szwagierka wspiela sie na drzewo w 3 miesiącu po jablka i spadla na dupe i to konkretnie ,ale całe szczęście nic sie nie stało. Takze nawet jak popełniamy glupie gafy na przyszłość badzmy rozsadniejsze
 
@Adeline89 sama wiesz jak jest, niektóre kobiety mają zdrowe dzieci, a urodzą się martwe, dlaczego? Jak rodziłam Natalie to kobieta urodziła martwe dziecko [emoji21] lekarze też nie wiedzą dlaczego
 
@Adeline89 sama wiesz jak jest, niektóre kobiety mają zdrowe dzieci, a urodzą się martwe, dlaczego? Jak rodziłam Natalie to kobieta urodziła martwe dziecko [emoji21] lekarze też nie wiedzą dlaczego
Wszystko wiąże ze soba kompilacje nawet poród moze być tego przyczyna. Dlatego nie ma co myśleć do przodu, nigdy nie wiemy co nasz czeka,czy dozyjemy jutra ile potrwa ten świat, więc lepiej starać sie pozytywnie myśleć, bo można było by w depresje wpaść.
 
reklama
Do góry