reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dorwałam spodnie w Lidlu za 30 zł
20180902_155838.jpg
 

Załączniki

  • 20180902_155838.jpg
    20180902_155838.jpg
    84,8 KB · Wyświetleń: 289
reklama
A jak tam dziewuszki dziś samopoczucie u mnie troszkę źle bo pogoda nie fajna kości bolą wgl jakoś tako inaczej się czuję [emoji16] jednym słowem bywało lepiej jutro prenetalne i już zaczynam się stresować a gdzie tam do jutra do 15[emoji26]
 
Ja dzisiaj jakaś taka nerwowa jestem i to mocno [emoji36] zaległa sesja zdjęciowa Natalii z komunii zrobiona dzisiaj, więc odsapne trochę, przy okazji znajoma mnie porobiła [emoji23] mówi, że pasuje mi ciąża
 
reklama
Och nie!!!! Strasznie mi przykro. :(
Też mi bardzo przykro i przyznam że nie mogę przestać o tym myśleć :(
We wtorek mam wizytę, jutro zaczyna się 14tydzień i jestem pełna obaw, a każda zła wieść dodatkowo mnie dołuje.
Mam nadzieję że Jaasna ma teraz wsparcie w mężu i dużo dużo sił i spokoju Im teraz życzę.
 
Do góry