reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dzień dobry [emoji4] ja już na nogach i zbieram się do pracy... dobrze ze już piątek i później dwa dni wolnego :)
Powodzenia na dzisiejszych wizytach dziewczyny!
Hej kobitki, ja już od 5 na nogach i właśnie jestem w drodze do pracy. Dobrze, że już piątek to sobie wkońcu jutro odeśpie:) a potem 2 tyg. urlopu:) życze wszystkim samych pozytywnych wieści dzisiaj;)
 
Cześć. Jeszcze kilka godzin i mam nadzieję będę mogla pochwalić się badaniami prenatalnymi. Trochę sie denerwuje:)
Trzymam kciuki!!:)
Będzie dobrze na pewno :) trzymam kciuki :)

Jadę zrobić badania dostałam skierowanie na morfologie i mocz :)
Ja na najblizsze musze tylko mocz zrobic ;-) ufff! Nie beda mi dziur w rekach robic ;p
Hej kobitki, ja już od 5 na nogach i właśnie jestem w drodze do pracy. Dobrze, że już piątek to sobie wkońcu jutro odeśpie:) a potem 2 tyg. urlopu:) życze wszystkim samych pozytywnych wieści dzisiaj;)
Odpoczywaj ;) ajjj zazdroszcze mozliwosci odespania :p ja to jak zombie w tym tygodniu jestem.. dzis córa tez przed 6 na nogach ;p na szczescie bardzo w nocy sie nie budzila
 
reklama
Do góry