reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Cukier, teraz nie można mieć 90? Myślałam, że norma do 100. Ja i honorowy krwiodawca i ciężarna ale nie korzystam i zawsze czekam na swoją kolej. Za mało przebojowa jestem. :(

Lubię zapach perfum. Za to nie mogę korzystać z publicznych wc. Już nawet nie chodzi o kupę zrozmazaną po kaflach, czy ogólny sajgon, ale ten "aromat" starszego, niemytego ciała i infekcji intymnej... Nie jestem w stanie nie zwracać. Znieść tego... O rany! Strasznie mnie trzęsie.
Dobrze ze jestem przed sniadaniem xD ale mam to samo.. a sikam co 5 min..
 
reklama
To ja też się pochwalę :-D mój 10 letni staruszek
 

Załączniki

  • IMG_20180828_180111.jpg
    IMG_20180828_180111.jpg
    185,7 KB · Wyświetleń: 40
Chociaż na necie pisze,ze w cukrzycy ciazowej w moczu tez jest glukoza to u mnie moze nie jest tak zle
Nieprawda.
Mocz moze byc idealny, a organizm moze miec problemy z przetwarzaniem insuliny.

Moja szwagierka jest wlasnie w ciazy i po krzywej cukrowej okazalo sie, ze ma cukrzyce. Tego samego dnia oddawala tez mocz do analizy i byl idealny.
 
Pytanie do "teamu" lux med :D : tez jestescie z Warszawy? do jakiego lekarza chodzice? wiem, ze w lux medzie trudno o dobrego lekarza...ja chodze do dr Anny Kamińskiej, jest suuuper :)
 
Witam Was serdecznie przyszłe Mamusie. Mam również termin na marzec. Mam nadzieję ze moge jeszcze dołączyć. Aktualnie w 11 tyg. Mam 10 córkę i 9cio miesięcznego synka i kolejne dziecko to nie wpadka... ze względu na to, ze mam 33 lata nie chcieliśmy zwlekać. Będzie pewnie wesolo w marcu, ale wierze, ze dam rade.

Widze ze piszecie aktualnie o wynikach badan. U nas wszystko dobrze, glukoza na czczo 84, norma wg mojego gina i lab.do 99. Od 100 zaczyna sie stan przedcukrzycowy ( moj tata jest tez cukrzykiem, więc troche orientuje się w temacie) .
 
Witam Was serdecznie przyszłe Mamusie. Mam również termin na marzec. Mam nadzieję ze moge jeszcze dołączyć. Aktualnie w 11 tyg. Mam 10 córkę i 9cio miesięcznego synka i kolejne dziecko to nie wpadka... ze względu na to, ze mam 33 lata nie chcieliśmy zwlekać. Będzie pewnie wesolo w marcu, ale wierze, ze dam rade.

Widze ze piszecie aktualnie o wynikach badan. U nas wszystko dobrze, glukoza na czczo 84, norma wg mojego gina i lab.do 99. Od 100 zaczyna sie stan przedcukrzycowy ( moj tata jest tez cukrzykiem, więc troche orientuje się w temacie) .

Witamy!
Gratulacje! :-)
 
reklama
Myslicie, ze 13 tydzien to za wczesnie na zakup wozka?

Kurcze, znalazlan jeden w swietnej cenie i najehctenij juz bym go kupila, zeby miec z glowy ale... no troche sie boje ze to za wczesnie - jak sadzicie?
 
Do góry