reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Jeśli chodzi o minky to pod oryginalnym dziecko się nie będzie pocić bo jest to materiał oddychający :) Ale tez nie polecałabym go na lato bo jest za grube
 
reklama
Witaj. To na moim etapie jesteś. Ja kończę 9 tydzień w niedzielę. Za tydzień mam iść i też się stresuje czy wszystko ok z dzieckiem... mnie póki co bardzo boli żołądek i w zasadzie prawie nic nie mogę jeść..
To współczuje, ja mogłabym jeść non stop, muszę zjeść coś co 2-3godziny bo inaczej mnie mdli. Nie jem wogóle słodyczy i zwracam uwagę na węglowodany bo w Pierwszej ciąży miałam cukrzyce i pewnie znowu mnie to nie ominie:(. A musze przytyć bo straszna ze mnie chudzina tylko jak to zrobić;)
 
@asicazg ta wyprawka to nie lada wyzwanie, szczegolnie przy pierwszym dziecku. Ja mam dodatkowy klopot, poniewaz planuje rodzic w Norwegii - wiadomo pieluchy i takie inne rzeczy sa tam dostepne, o to sie nie martwie. Najbardziej mnie meczy to, jakie kosmetyki, kremy i inne higieniczne przybory potrzene sa przy maluchu - wszystko zapewne tam maja ale sa ta 'ichniejsze' specyfiki - u nas wszystko dziewczyny maja sprawdzone, to na odparzenie, to na jakas wysypke itd... Ach... Nie wiem, jak to ogaranac :szok:

Poza tym kocyki bambusowe, otulacze - jej, nie wiedzialam, ze cos takiego istnieje - musze sie gdzies zglosic na porzadne korepetycje! :-D:-D:-D
 
Hej kobitki, można się jeszcze przyłączyć?:) U mnie dopiero skończony 9 tc, wizyta u lekarz dopiero we wtorek, też tak martwicie się o maleństwa mi już chyba na głowe siada z tego stresu;) A brzuchy was pobolewają? Bo mnie ostatnio dość często to na górze to na dole takie jakby rozpieranie nie wiem dokładne jak to określić.
Witaj! Te bóle to zapewne rozciąganie macicy :-)
Masz juz dzieci czy te będzie Twoje pierwsze?:)
Czesc, witamy! Gratulacje! :-)

Jesli chodzi o te pobolewnia, to mysle, ze mialam cos podobnego - nie byly to skurcze a jakis tak inny, dziwny bol, kulo, jaby sie rozciagalo i przestawalo. Rozmaiwialam o tym z moja pania ginekolog i mowila, ze to normalne, poniewaz macica sie powieksza - jesli nie jest to bol ciagy podobny so skurczy to wszytsko jest ok. Nie przejmuj sie ale jak bedzeisz u lekarza, to mu o tym powiedz - tak dla pewnosci i spokoju.
Dokładnie, te bóle raczej są normalne ale dla spokoju przy okazji wizyty warto zapytac :)
Jeśli chodzi o minky to pod oryginalnym dziecko się nie będzie pocić bo jest to materiał oddychający :) Ale tez nie polecałabym go na lato bo jest za grube
Na lato kocham bambus <3
 
@asicazg ta wyprawka to nie lada wyzwanie, szczegolnie przy pierwszym dziecku. Ja mam dodatkowy klopot, poniewaz planuje rodzic w Norwegii - wiadomo pieluchy i takie inne rzeczy sa tam dostepne, o to sie nie martwie. Najbardziej mnie meczy to, jakie kosmetyki, kremy i inne higieniczne przybory potrzene sa przy maluchu - wszystko zapewne tam maja ale sa ta 'ichniejsze' specyfiki - u nas wszystko dziewczyny maja sprawdzone, to na odparzenie, to na jakas wysypke itd... Ach... Nie wiem, jak to ogaranac :szok:

Poza tym kocyki bambusowe, otulacze - jej, nie wiedzialam, ze cos takiego istnieje - musze sie gdzies zglosic na porzadne korepetycje! :-D:-D:-D
z kosmetykow uzywam mydla bambino i szamponu tego z kaczuszką ktorego jeszcze moja mama przy mnie uzywala ;-) raz na rok balsamem smaruje. Chociaz na poczatku corka miala przesuszoną skore i musialam czesciej. Na wysypki np na buzi mam bepanthen sensi derm ale to tylko kiedys uzywakam teraz nie ma juz potrzeby. Do pupy zielony alantan albo sudocrem na awarie ale tego alantanu mało używam. Zazwyczaj po kupie ;-)

Mi przez pierwsze trzy mce życia przydał sie espumisan i probiotyki
 
Dzień dobry!

Od dzisiaj mam w planie co dziennie umyc dwa okna i zmienic firanki. Myslicie,ze to zły pomysł? W sumie tak na krzesle nie musze do góry jakoś zbytnio wyciągać rak,a dwie firanki to nie duzo, chce to zrobic zanim bede miec wielki brzuch [emoji23],a juz sa takie brudne

Ty pracusiu! Kiedy Ty odpoczniesz ?

To moze wybiorę i zostawie mężowi do powieszenia [emoji23]

Zostaw wszystko mężowi !

U mnie jest tak samo!
Mam wrazenie, ze jest to albo zgormadzona woda albo jakies wzdecia - najbardziej czuje sie tak ciezko wieczorami, wtedy tez brzuch jest bardziej widoczny, jakby twardszy, choc przez caly dzien nie zjadlam za duzo...

Ja marudze, a maz twierdzi, ze nic nie widzi.. Ale pewnie specjalnie tak mowi! ;)



Ja tez czekan na te prenatalne - ide w poniedzialek - i mam wielka nadzieje, ze bedzei cos widac, bo ja czuje, ze bedzie chlopak, a wszyszy dookola wmawiaja mi dziewczynke - bardzo jestem ciekawa, co bedzie :D:D:D

Ja też tak mam...
 
Mam w domu 4-latke. Właśnie jade autobusem do pracy z laboratorium a prace zacynam o 7 więc będe musiała zostać z 2h dłużej :( a tak mi się nie chce
 
Ale wy dziewcyny jesteście szybkie, już o wyprawkach myślicie. Ja mam więkdzość rzeczy po córce, jak będzie chłopak to będe musiała wszystkie ciuchy pokupować:)
 
reklama
Do góry