reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dzień dobry :blink:... jem właśnie śniadanko a później szybko po zakupy i zabieram się za naleśniki z serem i rosołek dla chłopaków jak wrócą :laugh2:. A po 16 mamy gości- bratowa z dziewczynkami ( 2 latka i 5 msc)
 
reklama
Dziękuję za wszystkie rady co do kocykow :) właśnie zastanawiam sie nad minky albo od le pampuch. Kurcze, sama nie wiem. Jak przyjdzie do kupowania dla siebie to juz zupełnie oszaleje
 
Czy ja wiem? Część osób pewnie tak, ale są osoby bez wykształcenia, wiedzy, perspektyw, które nie umieją wyjść z zaklętego kręgu biedy. Nie każdy dostanie domek od mamusi, a tatuś załatwi pracę. Nie oszukujmy się, nawet osoby wykształcone mają kłopot z dobrą pracą i biorą to co jest. Z minimalnej krajowej za wiele się nie zdziała. Mimo chęci.
To akurat fakt dlatego moim zdaniem zamiast rozdawania pieniędzy typu 500 czy 300 na szkole to powinni te 800 zł dołożyć każdemu do wypłat moim zdaniem to by się bardziej zdało:)
 
To akurat fakt dlatego moim zdaniem zamiast rozdawania pieniędzy typu 500 czy 300 na szkole to powinni te 800 zł dołożyć każdemu do wypłat moim zdaniem to by się bardziej zdało:)
O i właśnie tu się zgadzam w 100% zamiast rozdawać kasę jak leci to mogliby dawać np większe ulgi podatkowe dla pracujących albo darmowe żłobki czy przedszkola. Żeby kurz zachęcić do pracy a nie przyzwyczajać do brania. Mój mąż zajmuje się wykończeniem i i odkąd jestc500+ to ma straszny problem żeby ludzi znaleźć...

Dzień dobry tak w ogóle. Super że pojawił się te.at wyprawkowy, chociaż ja zapewne ok 30 tyg się z tym będę ogarniać i większość mam po córce Ale fajnie poczytac.
 
Od dzisiaj mam w planie co dziennie umyc dwa okna i zmienic firanki. Myslicie,ze to zły pomysł? W sumie tak na krzesle nie musze do góry jakoś zbytnio wyciągać rak,a dwie firanki to nie duzo, chce to zrobic zanim bede miec wielki brzuch [emoji23],a juz sa takie brudne
Ja stwierdzilam że na wiosnę pomyje okna i wypiorę firany może szybciej urodze :D
 
Hej kobitki, można się jeszcze przyłączyć?:) U mnie dopiero skończony 9 tc, wizyta u lekarz dopiero we wtorek, też tak martwicie się o maleństwa mi już chyba na głowe siada z tego stresu;) A brzuchy was pobolewają? Bo mnie ostatnio dość często to na górze to na dole takie jakby rozpieranie nie wiem dokładne jak to określić.
 
Ja chodze do lekarza prywatnie i na NFZ ( tym w ogóle się nie przejmuje ) sprzęt mają straszny i mało wiedzy , ale badania u niego robię . Ja również poleciłabym wizytę u lekarza prywatnie zawsze mają sprzęt lepszy i na pewno więcej się dowiesz - bez stresów .



Ja ostatnio siadlam i pawie się popłakałam jak cytam co trzeba kupic i skąd mam wiedzieć co będzie potrzebne wiec przypomniało mi sie forum i uznałam , że odrazu muszę tu zagościć bo wsparcie tutaj zawsze - byłam już tutaj dwukrotnie niestety nie do końca , ale pomoc jest ogromna naw



Oooo Super ... Może na porodówce się spotkamy :))
Ja po mojej ostatniej wizycie usg na nfz tez bede chodzic prywatnie szczegolnie na usg i na nfz do tej mojej, na pewno już więcej na usg nie pójdę na nfz za dużo stresu
 
Hej kobitki, można się jeszcze przyłączyć?:) U mnie dopiero skończony 9 tc, wizyta u lekarz dopiero we wtorek, też tak martwicie się o maleństwa mi już chyba na głowe siada z tego stresu;) A brzuchy was pobolewają? Bo mnie ostatnio dość często to na górze to na dole takie jakby rozpieranie nie wiem dokładne jak to określić.
Witaj. To na moim etapie jesteś. Ja kończę 9 tydzień w niedzielę. Za tydzień mam iść i też się stresuje czy wszystko ok z dzieckiem... mnie póki co bardzo boli żołądek i w zasadzie prawie nic nie mogę jeść..
 
Hej kobitki, można się jeszcze przyłączyć?:) U mnie dopiero skończony 9 tc, wizyta u lekarz dopiero we wtorek, też tak martwicie się o maleństwa mi już chyba na głowe siada z tego stresu;) A brzuchy was pobolewają? Bo mnie ostatnio dość często to na górze to na dole takie jakby rozpieranie nie wiem dokładne jak to określić.


Czesc, witamy! Gratulacje! :-)

Jesli chodzi o te pobolewnia, to mysle, ze mialam cos podobnego - nie byly to skurcze a jakis tak inny, dziwny bol, kulo, jaby sie rozciagalo i przestawalo. Rozmaiwialam o tym z moja pania ginekolog i mowila, ze to normalne, poniewaz macica sie powieksza - jesli nie jest to bol ciagy podobny so skurczy to wszytsko jest ok. Nie przejmuj sie ale jak bedzeisz u lekarza, to mu o tym powiedz - tak dla pewnosci i spokoju.
 
reklama
Właśnoe miałam o tym kocyku z minky pisac :-) na jesień i zime i jest fajny. Na lato i wiosne troche gruby i na takie pory roku polecam pieluche bambusową. Są cuuuudowne!

U mnie córka akurat sie nie pociła ale uwielbiam je na zimowe spacery ;-) na cieple pory roku faktycznie mogą być za grube i coś z bambusa można wybrać
Ja na początek będę miała minky do wózka, bo mnie się podobają ;)
A że zaraz ciepło pewnie będzie, to od razu przechodzę na otulacz bambusowy (duża pielucha).
Jak Aga, jestem w nich zakochana, nie chcę żadnych kocyków, tylko ten otulacz do spania, do wózka i do kąpieli :)
 
Do góry