reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Od dzisiaj mam w planie co dziennie umyc dwa okna i zmienic firanki. Myslicie,ze to zły pomysł? W sumie tak na krzesle nie musze do góry jakoś zbytnio wyciągać rak,a dwie firanki to nie duzo, chce to zrobic zanim bede miec wielki brzuch [emoji23],a juz sa takie brudne
Myślę ze to zalezy od tego jak sie czujesz. Niebezpieczne tez jest to ze można spasc z krzesła np.
 
reklama
Ja kocyk z minki odziedziczyłam razem z wózkiem, ale chyba będzie do ozdoby i córka się będzie bawić, bo jakoś minki nie przemawia, chociaż na chłodniejsze dni odwrócę go druga strona i bawełna jest... Zobaczymy, zawsze może sobie na tym leżeć, nie pod [emoji6]
Myślę ze na jesień minky moze być.
 
Dziewczyny, wiecie co ja na wadze nie widzę zmiany ale za to boczki i brzuch mi urosly. Też tak macie?

U mnie jest tak samo!
Mam wrazenie, ze jest to albo zgormadzona woda albo jakies wzdecia - najbardziej czuje sie tak ciezko wieczorami, wtedy tez brzuch jest bardziej widoczny, jakby twardszy, choc przez caly dzien nie zjadlam za duzo...

Ja marudze, a maz twierdzi, ze nic nie widzi.. Ale pewnie specjalnie tak mowi! ;)
 
U mnie jest tak samo!
Mam wrazenie, ze jest to albo zgormadzona woda albo jakies wzdecia - najbardziej czuje sie tak ciezko wieczorami, wtedy tez brzuch jest bardziej widoczny, jakby twardszy, choc przez caly dzien nie zjadlam za duzo...

Ja marudze, a maz twierdzi, ze nic nie widzi.. Ale pewnie specjalnie tak mowi! ;)
U mnie tez brzuch wydenty,a waga w górę nie idzie, w końcu w ciąży jestemy. Ja to sie i tak dziwie,ze jeszcze nie przytylam z synem mialam juz chyba z 5 kg do tego czasu
 
Dziewczyny, wiecie co ja na wadze nie widzę zmiany ale za to boczki i brzuch mi urosly. Też tak macie?

U mnie jest tak samo!
Mam wrazenie, ze jest to albo zgormadzona woda albo jakies wzdecia - najbardziej czuje sie tak ciezko wieczorami, wtedy tez brzuch jest bardziej widoczny, jakby twardszy, choc przez caly dzien nie zjadlam za duzo...

Ja marudze, a maz twierdzi, ze nic nie widzi.. Ale pewnie specjalnie tak mowi! ;)
Papillonek poznała, więc i Ty masz szanse :)


Ja tez czekan na te prenatalne - ide w poniedzialek - i mam wielka nadzieje, ze bedzei cos widac, bo ja czuje, ze bedzie chlopak, a wszyszy dookola wmawiaja mi dziewczynke - bardzo jestem ciekawa, co bedzie :D:D:D
 
Drogie mamy. Doradzcie proszę.
W bardzo bliskim otoczeniu urodziły sie właśnie maluszki. Niedługo wybieramy się w odwiedziny. Chcę kupić kocyk, ale zupełnie nie wiem jaki. Może macie jakieś sprawdzone kocyki ktore Wam sie sprawdziły? :)

Nie doradzę jako mama ale robiłam właśnie paczuszkę dla bliskiej mi osoby i szukałam w internecie kocyków (chciałam z miękkiego materiału). Znalazłam takie zestawy na Allegro, bardzo ładne wzory podusia i kocyk. Nie zamówiłam ostatecznie bo kupiłam szumisia i bardzo solidny ładny zimowy śpiworek(Przesyłam też zdjęcie)
Właśnoe miałam o tym kocyku z minky pisac :-) na jesień i zime i jest fajny. Na lato i wiosne troche gruby i na takie pory roku polecam pieluche bambusową. Są cuuuudowne!
Nie polecam. Nie lubię sztucznych materiałów, szczególnie do spania. No i dziecko się pod tym bardziej poci.
U mnie córka akurat sie nie pociła ale uwielbiam je na zimowe spacery ;-) na cieple pory roku faktycznie mogą być za grube i coś z bambusa można wybrać
 
Cześć i czołem, miłego dnia :-) :)
Chorym i zakatarzonym życzę dużo zdrowia :yes:
Powodzenia na wizytach dla mam, które je dzisiaj mają, czekamy na wieści, zdjęcia i płeć :-D

@Rose.mart jeżeli chodzi o kocyki, ja zakochałam się w 100% bawełnianych i bambusowych . Są też mieszane. Wejdź sobie np na Le Pampuch w wyszukiwarce i zobacz te cuda. Napewno coś wybierzesz :yes:
 
Kochane, tydzień z om mam 8+4 A z usg 7+1. W czwartek pani doktor zaleciła mi bhcg , zrobilam w piatek wyniosło 14500 , dzisiaj na wizycie znowu wypisala mi skierowanie na bhcg odebrałam wyniki i 56033 , z kalkulatora wynika że trochę poniżej normy :( mam nadzieję że jutro coś mi powie A nie ciągle kieruje mnie na betę..

Ja chodze do lekarza prywatnie i na NFZ ( tym w ogóle się nie przejmuje ) sprzęt mają straszny i mało wiedzy , ale badania u niego robię . Ja również poleciłabym wizytę u lekarza prywatnie zawsze mają sprzęt lepszy i na pewno więcej się dowiesz - bez stresów .

Gartulacje i witamy! :-)

Dla mnie tez temat wyprawki to kosmos, wiec sie nie mart - jakos damy rade :D
Dziewczyny sa bardzo pomocne, wiec mysle, ze bedzie dobrze! ;)

Ja ostatnio siadlam i pawie się popłakałam jak cytam co trzeba kupic i skąd mam wiedzieć co będzie potrzebne wiec przypomniało mi sie forum i uznałam , że odrazu muszę tu zagościć bo wsparcie tutaj zawsze - byłam już tutaj dwukrotnie niestety nie do końca , ale pomoc jest ogromna naw

Ja tez dzis zaczynam 13 tydzien i tez jestem z Zielonej Gory!
Jaki ten swiat maly! ;););)

Oooo Super ... Może na porodówce się spotkamy :))
 
reklama
Do góry