reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ale przeciez on ma obowiazek dac skierowanie
On jest głupi,ze tak powiem, ja chodziłam do niego kiedyś prywatnie to nigdy procz morfologii i moczu nie kazal nic robic w nosie mial czy masz inne badania. A jeszcze jakbym teraz poszla i wie,ze gdzie indziej chodze, bo już jestem ponad 10tydz to dopiero by mnie potraktował zle, u nas tacy ludzie robia, nawet rodzinni maja problem dac na morfologie skierowanie. Od 3 w nocy ludzie na dworze stoja zeby sie zarejestrowac, bo przez tel wiecznie nie ma miejsca, jak jest pare lekarzy na krzyz i jego samych lipnych. Pediatra jeden na miasto i wsie do godz 12, miejsc tez wiecznie nie ma a prywatnie kosi 150 no bo jedyny, smiechu warte u nas
 
reklama
No ja za bete jedna płaciłam 40zl, to u was jeszcze taniej. Ja do gina chodze prywatnie ,a do tego paj.. na nfz nie pojade, bo on nigdy ciezarne nie kieruje na takie badania.

Ale przeciez on ma obowiazek dac skierowanie
Dokładnie - w ciąży lekarz ginekolog musi dać skierowanie na te obowiązkowe badania. Ale w sumie też wolałabym zapłacić, jakbym się miała z jakimś niefajnym ginekologiem użerać.
 
Witam wszystkich :) ostatnio zamiast tyg to chudne już co przytylam to zrzucilam :eek: w poniedziałek wazylam 71.1 a dziś już waze 69.4 czy któraś z Was tak ma lub miała w poprzedniej ciąży? Powiem że jem normalnie wszystko nie wymiotowalam ani razu i nawet wydaje mi się że jem więcej niż zwykle i brzuszek też mi rośnie a ja chudne :eek:
 
reklama
Do góry