reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Są ciążowe, ja mam jeansy i legginsy z poprzedniej ciąży.
LcWaikiki to turecki sklep który powoli pojawia sie w Pl. Ty masz blisko w Reducie ;-) ale czy tam ciążowy dzial jest to nie wiem, kiedys przelotem na Targówku byłam i mieli sporo rzeczy. A Kiabi tez masz blisko bo w Blue ;)
Dzięki! Nawet nie wiedziałam że one tam są.
 
reklama
Znalazlam labo tansze o prawie dwa razy 150zl wyniki powinny mnie wyniesc,a tam gdzie wczesnjej liczylam nawet o 100 wiecej, jednak jest roznica ,tam wieksze miasto to drozej liczą.

Czyli jednak nie jedziesz do gina z NFZ po skierowanie? Ale co do cen w laboratoriach, to jest prawda, że rozstrzał jest niesamowity. Ja wczoraj od ginekologa dostałam zalecenie zrobienia jeszcze badań TSH i cytomegalię (nie ma tego w pakiecie ciążowym w luxmedzie). Sprawdziłam ceny na necie - w luxmedzie musiałabym za to zapłacić 170 zł, a w laboratorium przy szpitalu położniczym zapłacę 55 zł. W ogóle jak popatrzyłam też na inne badania to tam jest średnio 2-3 razy taniej niż w luxmedzie. Głupia beta kosztuje 16 zł, a w luxmedzie płaciłam koło 50-60 zł.
 
Ale tanie nie są
No w hm drogie. Ja trafiłam w kiabi jeansy z wyprzedazy za 40 zł. Legginsy chyba po 30.
Czyli jednak nie jedziesz do gina z NFZ po skierowanie? Ale co do cen w laboratoriach, to jest prawda, że rozstrzał jest niesamowity. Ja wczoraj od ginekologa dostałam zalecenie zrobienia jeszcze badań TSH i cytomegalię (nie ma tego w pakiecie ciążowym w luxmedzie). Sprawdziłam ceny na necie - w luxmedzie musiałabym za to zapłacić 170 zł, a w laboratorium przy szpitalu położniczym zapłacę 55 zł. W ogóle jak popatrzyłam też na inne badania to tam jest średnio 2-3 razy taniej niż w luxmedzie. Głupia beta kosztuje 16 zł, a w luxmedzie płaciłam koło 50-60 zł.
No lux med ma straszne ceny -.- ja zrobiłam tą cytomegalie tam a pozniej sprawdzilam ile kosztuje gdzies indziej i sie załamałam -.-
 
No w hm drogie. Ja trafiłam w kiabi jeansy z wyprzedazy za 40 zł. Legginsy chyba po 30.

No lux med ma straszne ceny -.- ja zrobiłam tą cytomegalie tam a pozniej sprawdzilam ile kosztuje gdzies indziej i sie załamałam -.-
No ja miałam zamiar dzisiaj zrobić, ale stwierdziłam, że sprawdzę jeszcze przy tym szpitalu i się okazało, że tam te badania kosztują po 21 zł zamiast po ponad 60. Tak więc w przyszłym tygodniu przed pracą tam podskoczę - jedyny minus, że trzeba jechać dwa razy - na badania i po wyniki. A luxmed mam pod pracą no i wyniki online. Gdyby przebitka była mniejsza zrobiłabym w luxmedzie, no ale bez przesady...
 
Czyli jednak nie jedziesz do gina z NFZ po skierowanie? Ale co do cen w laboratoriach, to jest prawda, że rozstrzał jest niesamowity. Ja wczoraj od ginekologa dostałam zalecenie zrobienia jeszcze badań TSH i cytomegalię (nie ma tego w pakiecie ciążowym w luxmedzie). Sprawdziłam ceny na necie - w luxmedzie musiałabym za to zapłacić 170 zł, a w laboratorium przy szpitalu położniczym zapłacę 55 zł. W ogóle jak popatrzyłam też na inne badania to tam jest średnio 2-3 razy taniej niż w luxmedzie. Głupia beta kosztuje 16 zł, a w luxmedzie płaciłam koło 50-60 zł.
No ja za bete jedna płaciłam 40zl, to u was jeszcze taniej. Ja do gina chodze prywatnie ,a do tego paj.. na nfz nie pojade, bo on nigdy ciezarne nie kieruje na takie badania.
 
reklama
A tak poza tym to dzień dobry :laugh2:.
224.jpg
 

Załączniki

  • 224.jpg
    224.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 166
Do góry