reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja też nie mam siły na nic a mdłości od rana do wieczora mnie czasem przytłaczają. Nie wiedziałam że może być az taka niemoc z córką aż taka zmęczona nie byłam. Musimy przetrwać jeazcze troche do tego 2 trymestru. Ja wiem że mi może przejść dopiero koło 15tyg bo tak miałam w poprzedniej ciąży z mdłościami. Czekałam i czekałam ale sie doczekamy i będzie oki;)
Te mdłości, wzdęcia, zgaga i brak apetytu to tragedia:/ obiecałam sobie że nie będę marudzić w ciąży ale to jest okropne:/ mam nadzieje że 2trymestr przyniesie ulgę
 
reklama
Wysłałam info i foto na "wieści z wizyt".

Jak mnie brzuch boli :( Wzielam pierwsza w ciazy nospe i będę odpoczywać...

Dziś sporo jeździłam bo i u lekarza bylam 70km i musialam troche przejść na pieszo ehhh i po co mi to było :(

Tak mi się trzęsą ręce... :(
To taki ból jakbym była na raz glodna i miala biegunkę (A nie mam ).

Nigdy tak nie miałam nawet przed ciąża :(
Kochana najpierw musisz się uspokoić. Póki co połóż się i czekaj co będzie dalej może się uspokoi
 
Stokrotka, mnie tak straszliwie boli jak się przesuwa "zawartość" w jelitach. Po drugiej cesarce tak mam (poupychali byle jak jelita). Teraz w ciąży wróciło. Boli aż płaczę. :(
Może weź jeszcze nospe, odpocznij i w razie jak nie przejdzie dzwoń na pogotowie? :(
Dzisiaj też zrobiłam 120 km i spacery po mieście. Zdarłam nogi od sandałków aż do krwi. Kursowałam szpital dziecięcy - prywatna praktyka ginekologiczna.
Wysłałam info i foto na "wieści z wizyt".


Kochana najpierw musisz się uspokoić. Póki co połóż się i czekaj co będzie dalej może się uspokoi
Leżę

U mnie napad paniki zawsze będzie jak będą takie sytuacje bo to pierwszy raz po prostu i oby ostatni.
 
Ja już po wizycie u lekarza (pierwszej u nowego lekarza). Dziecko się ładnie rozwija i rośnie, serduszko bije:) oprócz badań, które mam w pakiecie w luxmedzie dostałam jeszcze zalecenie zrobienia badań na TSH i cytomegalię. Z minusów - podobno mam jakiegoś krwiaka, co sprawiło, że teraz się martwię:/ dostałam luteinę, mam prowadzić w miarę oszczędny tryb życia i dostałam bana na seks do czasu następnej wizyty. Z plusów - okazało się, że w tej klinice, w której lekarz przyjmuje mają podpisany kontrakt na badania prenatalne z NFZ, w związku z czym zrobię tam i nie będę musiała płacić (w pakiecie w luxmedzie niestety nie mam). Umówiłam się na prenatalne za tydzień w piątek.
 
Te mdłości, wzdęcia, zgaga i brak apetytu to tragedia:/ obiecałam sobie że nie będę marudzić w ciąży ale to jest okropne:/ mam nadzieje że 2trymestr przyniesie ulgę
Ja też właśnie marudze mój już ledwo wytrzymuje. Ciągle mówi znowu ci coś śmierdzi [emoji12] ale marudzisz itp hehe
 
Kołatania serca są związane często z tarczycą. Ile czasu już bierzesz tą 50tke? Proponowałabym zrobić wynik tsh i ft4 czy coś nie jest na rzeczy. Czy wynik nie rośnie znów lub nie maleje za bardzo.
Ja mam właśnie takie coś jak z dawką coś nie gra.
Dwa tygodnie, na wyniki mam jechać w przyszlym tygodniu to juz nie bawem, ale za dnia sie dobrze czułam tylko jak przyszla jakaś godzina tak dziwnie bylo, moze to tez przez ciążę
 
Ja już po wizycie u lekarza (pierwszej u nowego lekarza). Dziecko się ładnie rozwija i rośnie, serduszko bije:) oprócz badań, które mam w pakiecie w luxmedzie dostałam jeszcze zalecenie zrobienia badań na TSH i cytomegalię. Z minusów - podobno mam jakiegoś krwiaka, co sprawiło, że teraz się martwię:/ dostałam luteinę, mam prowadzić w miarę oszczędny tryb życia i dostałam bana na seks do czasu następnej wizyty. Z plusów - okazało się, że w tej klinice, w której lekarz przyjmuje mają podpisany kontrakt na badania prenatalne z NFZ, w związku z czym zrobię tam i nie będę musiała płacić (w pakiecie w luxmedzie niestety nie mam). Umówiłam się na prenatalne za tydzień w piątek.
Nie martw sie krwiakiem duzo ciężarnych ma będzie dobrze. Super,ze z dzidzia ok
 
Kołatania serca są związane często z tarczycą. Ile czasu już bierzesz tą 50tke? Proponowałabym zrobić wynik tsh i ft4 czy coś nie jest na rzeczy. Czy wynik nie rośnie znów lub nie maleje za bardzo.
Ja mam właśnie takie coś jak z dawką coś nie gra.
A w ogóle to mnie wkurzaja mialam miec wizyte jutro, pozniej przesuneli na 27,a teraz 5 ,bo lekarki ciągle nie ma, mam nadzieje,ze przed 5 nie zadzwonia znow od endo ,bo sie wsciekne
 
reklama
Znalazlam labo tansze o prawie dwa razy 150zl wyniki powinny mnie wyniesc,a tam gdzie wczesnjej liczylam nawet o 100 wiecej, jednak jest roznica ,tam wieksze miasto to drozej liczą.
 
Do góry