reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Straszne.. jak tacy ludzie zostają lekarzami powinni im robić testy psychologiczne..

Lekarz tragedia, a później jak w ciazy się nie stresować..
Wspolczuje lekarza.... też kiedyś trafiłam na takiego gbura na ip... Ale byłam w takim szoku że zapomniałam mu wygarnac. Że też takie buce pracują z ludźmi.... mojej siostrze kiedyś taki dupek powiedział że serce nie bije wc10 tyg -do pielęgniarki to mówił zupełnie jakby mojej siostry nie było.
 
Hej Dziewczyny, mam trochę gorszy czas ostatnio, jestem nega zmęczona i wieczorem mdłości, na szczęście bez wizyt w toalecie, ale męczą okrutnie...

@Sliim straszny ten lekarz... Bym chyba oszalała... I też więcej do niego nie poszła.

Powinnam iść w przyszłym tygodniu na wizytę, a nie mogę się umówić, dzisiaj to akurat czasu nie miałam w pracy żeby zadzwonić..

Pisałyście o jedzeniu i kawie. Mnie od kawy prawie od razu odrzuciło, zresztą w poprzedniej ciąży też rzuciłam kawę, stwierdziłam że ten raz się poświęcę. No teraz już drugi raz jest. Ale nie ciągnie mnie wcale. Nabiał uwielbiam i staram się codziennie zjeść chociaż jogurt. Słodycze natomiast mogą nie istnieć, i mojw ukochane chipsy też... Mam Pringles w domu i stoją z miesiąc bo nawet nie mam ochoty na nie patrzeć :p

Czy Wy też czujecie się tak wcale nie w ciąży? Trochę mnie to martwi...
 
Chyba mam dziś kryzys za dużo rano zrobiłam i teraz mam siłę tylko leżeć. Nawet z córka nie mam siły się bawić (dobrze że umie sama). Wykańcza mnie psychicznie ten brak siły i mega mdłości. Ja wiem że to moje wielkie spełnione marzenie i dla dziecka wszystko, ale takie długofalowe źle samopoczucie jest dolujace. Poplakalam się dziś z bezsilności gdy córka zapytała czy się z nią pobawie a ja powiedziałam że nie mam siły....
 
reklama
Do góry