reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Miałam skierowanie na prenetalne razem z pappa i robię. Potem z wynikami jeszcze konsultacja z genetykiem więc nie zostanę z kartką papieru i se babo interpretuj [emoji6] Bardziej będę ufać usg bo i tak jeśli wyszło by z krwi coś nie tak to nie zdecyduje się na amnio i nie będę drążyć dalej. Po prostu będziemy czekać. Temat kontrowersyjny, który ma zwolenników i przeciwników tak jak detektor tętna (bo jedni z łatwością i dystansem podchodzą, a drudzy na samą myśl o nie odnalezieniu tętna panika) tak samo pewnie będzie temat szczepień w przyszłości ( będą za i przeciw i rozpocznie się przekrzykiwanie małe). Także każdy wie co robi [emoji6]
 
reklama
Mielone zrobione w lodowce przegryzaja sie przyprawami [emoji23] ziemniaki obrane, mizeria zrobie pozniej, teraz jemy owoce [emoji5] a później chyba wezmie sie za sprzątanie w wielkiej szafie pol ciuchow do wywalenia
 
Dziewczyny moze i ogromne koszty, alewobec faktu, ze mialam byc bezdzietna to dla mnie zaden koszt. Moja ciaza to miesiecznie ok 1000. To taka srednia kwota, bo czasem wiecej. Tylko... jak nie mozna miec dzieci to perspektywy sie zmieniaja. Nie cieszy mnie fakt, ze tyle musze wydawac, ale to, ze bede mama ziemskiego dziecka ogromnie. I poki co amnio jest dla mnie zbyt ryzykowne. Nie ma co rozkminiac, poki nie ma wynikow i potrzeby zastanawiania sie nad dalsza diagnostyka
 
Dziewczyny moze i ogromne koszty, alewobec faktu, ze mialam byc bezdzietna to dla mnie zaden koszt. Moja ciaza to miesiecznie ok 1000. To taka srednia kwota, bo czasem wiecej. Tylko... jak nie mozna miec dzieci to perspektywy sie zmieniaja. Nie cieszy mnie fakt, ze tyle musze wydawac, ale to, ze bede mama ziemskiego dziecka ogromnie. I poki co amnio jest dla mnie zbyt ryzykowne. Nie ma co rozkminiac, poki nie ma wynikow i potrzeby zastanawiania sie nad dalsza diagnostyka
1000zl na co tyle wydajesz miesięcznie?
 
Wizyta 200a mam 2,3 w miesiacu, heparyna i inne 300. Badania 150-300. Nie licze tych z poczatku ciazy
Ale jakie badania procz usg masz co miesiac, chyba,ze z krwi robisz prywtanie. Heparyny nie masz refundowanej? Ja u gina tez od poczatku ciąży bylam juz 6 razy teraz ide 7 a dopiero 10tyg. Kazal mi przyjedzcac co tydzień teraz co 2 tygodnie, mialam tez brac heparyne, ale lekarz zrezygnował
 
Mielone zrobione w lodowce przegryzaja sie przyprawami [emoji23] ziemniaki obrane, mizeria zrobie pozniej, teraz jemy owoce [emoji5] a później chyba wezmie sie za sprzątanie w wielkiej szafie pol ciuchow do wywalenia

Lubię mielone, mam straszną ochotę na krokiety z mięsem mielonym właśnie, ziemniaki mi się przejadły, więc dziś robię zapiekanki na obiad :-) :)
 
reklama
U mnie karkówa przechodzi przyprawami [emoji16][emoji16]

@Destino doskonale rozumiem, że za bycie mamą zapłaci się wiele...nas diagnostyka też trochę pochłonęła,jednak to pikuś przy w Twoich miesięcznych kosztów. Będzie dobrze !!!! [emoji6]
 
Do góry