reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
A co kupiłaś ? Juz wiesz co bedzie potrzebne ja nic kompletnie, a gdzie ksiazki tez pewnie jeszcze nie masz?
Plecaki ,piorniki ,zeszyty,pióra z wkladami i inne przybory ktore są potrzebne. Ksiazki to tylko synowi do niemieckiego musze kupić reszte dostaja w szkole darmowe. Jeszcze buty po szkole musze kupic i pewnie na początku roku pani z plastyki da rozpiske co trzeba. Wiec jeszcze dojdzie.
 
reklama
@monia_l duphaston może też huż odstawi bo w sumie progesteron ładnie się podniósł,plamień (odpukać) nie ma więc muszę pamiętać żeby o wszystko zapytać na początku września.

@mamitkaagitka najgorsze,że niby schodzi a zaraz pełno nowych [emoji24][emoji24]

@Adeline89 no mnie budzi siku, a tak w żołądku ssie, że nie zasnę.

@Martenika u mnie krosty to nie wyznacznik płci [emoji6]

Ja też biorę duphaston i liczę teraz na odstawienie :-)
A w nocy to też mnie tak ssie w żołądku, że muszę zrobić sobie kanapeczkę hhihihi :-) no a pobudek na siusiu chyba nie zliczę... przynajmniej jest ich z 5-6 :rolleyes2:
 
Plecaki ,piorniki ,zeszyty,pióra z wkladami i inne przybory ktore są potrzebne. Ksiazki to tylko synowi do niemieckiego musze kupić reszte dostaja w szkole darmowe. Jeszcze buty po szkole musze kupic i pewnie na początku roku pani z plastyki da rozpiske co trzeba. Wiec jeszcze dojdzie.
A to tobie sie naleza ksiazki a na jedno nie, chociaż szwagierka mówiła,ze teraz jak dostaje 300plus to już w szkole ksiazek jej dzieci nie dostana. To będę wiedziała co kupić,ze pioro,zeszyty jakie ile kartkowe? Grube cienkie linie, teraz lepiej wszystko kupowac, bo taniej w marketach jest
 
Plecaki ,piorniki ,zeszyty,pióra z wkladami i inne przybory ktore są potrzebne. Ksiazki to tylko synowi do niemieckiego musze kupić reszte dostaja w szkole darmowe. Jeszcze buty po szkole musze kupic i pewnie na początku roku pani z plastyki da rozpiske co trzeba. Wiec jeszcze dojdzie.
U nas jest jeszcze składka roczna na prezenty typu dzien chłopaka, dzień kobiet, nauczyciela itp.
Kasa na materiały szkolne i ksero. Ubezpieczenie. Rada rodziców. Tyle
 
@monia_55 faktycznie to leżenie w domu dobija. Nie muszę cały czas leżeć jednak mi się nawet z psem na dłuższy spacer iść bo nie chce mi się zakrywać tych syfów na buzi. Po sklepach chwilę pochodzę i po prostu mi się nie chce i kurna tak mijają szaro te dni. Mamy w planach we wrześniu na kilka dni gdzieś wyjechać jak już będzie troszku chłodniej więc niech ten czas szybciej leci [emoji6]
Ja dzis bylam w 2 sklepach bo szukam butow dla corki i sie zasapałam..
 
No juz 1 dziennie. Zaraz odstawiam.. boje sie. Chociaz w lux medzie powiedzial mi lekarz we wtorek ze to pic na wode -.-
Ale tak jak juz kiedys pisalam - dziala to kojąco na moją psychike
Pic na wodę, jednak po duphastonie mi progesteron podskoczył dość wysoko gdzie miałam poniżej normy więc nie kumam tych lekarzy [emoji6] Znowu koleżanka w 30 tc nie miała już prawie szyjki i dostała luteine dowcipnie, ten zastrzyk na płucka dla dziecka i miała leżeć, jednak dwulatek w domu więc starała się ile mogła. No i szyjka się wydłużyła ładnie i urodziła po terminie [emoji16] i żadne chodzenie po schodach, mycie okien nie pomagało [emoji3]
 
reklama
A to tobie sie naleza ksiazki a na jedno nie, chociaż szwagierka mówiła,ze teraz jak dostaje 300plus to już w szkole ksiazek jej dzieci nie dostana. To będę wiedziała co kupić,ze pioro,zeszyty jakie ile kartkowe? Grube cienkie linie, teraz lepiej wszystko kupowac, bo taniej w marketach jest
Książki dostaną oboje ale ze niemiecki nie jest obowiazkowy w klasach 4-6 a u nas w szkole akurat jest to tylko do tego niemieckiego musimy kupic a reszte dostaja za darmo.
A twój 1 klasa tak ? To zeszyty my mielismy 16kartkowe i cienkie linie. Na pewno kredki,bloki ,wycinanki ,nozyczki,klej, pewnie farbki
 
Do góry