reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Kiedyś kobiety jak były w ciąży nie oszczedzaly sie jak teraz, tesciowa sama mowila,ze wieszaly firany w polu robily
Z drugiej strony żyjemy w czasach gdzie konserwanty goruja. Dlaczego jest tyle poronien i tyle par ma problem by zająć w ciaze ? Tego nie było ;) dzieci w domu było najmniej 3, nie rzadko 5-6.
Płodność kobiety w czasach współczesnych to duży sygnał dla ludzkości ale mimo to nikt tego nie widzi bo ważna jest kasa i piniądz. Kiedyś inaczej płynął czas, inne organizmy były.
 
Nie było mnie niecałe 3 godziny, a na aplikacji 12 stron do ogarnięcie

@aga6 dla mnie te kolorowanki też bardziej na nerwy działały jak próbowałam he he. Zabrałam się za czytanie książek znowu [emoji16][emoji16]

Nas czeka pod koniec tygodnia imprezka urodzinowa jednak w główce już mam wymówkę,że muszę być trzeźwa bo autem bedę jeszcze jeździć [emoji16] he, he @Adeline89 u mnie z tymi lekami na tarczyce i nie piciem by nie przeszło niestety [emoji23]bo dużo ludzi wie, że choruję i zawsze popijałam jak jakaś okazja [emoji6]

@monia_55, @Jivka,@ Aga6 super [emoji16] czekamy na jakieś fotki [emoji16]
 
Dziewczyny super ze na badaniach wszystko dobrze:) zazdroszcze tego spokoju.Ja musze jeszcze 2 tyg czekac a juz albo dopiero poltorej tyg od wizyty minelo...dla mnie wiecznosc.I te wasze debaty na temat wozkow :) jeszcze niedawno sama ogladalam wozki i zasanawialam sie jaki wybrac,tyle pieknych i praktycznych modeli.Zapisalam kilka nawet w zakladkach;) co z tego jak okazalo sie ze bedzie potrzebny podwojny wozek ,gdzie juz nie ma takiego wyboru :p
 
Moja fasolinka ❤️
 

Załączniki

  • IMG_20180814_164400.jpg
    IMG_20180814_164400.jpg
    166,6 KB · Wyświetleń: 53
U mnie w rodzinie już wszyscy pokonczyli rozmnażanie więc będzie szok pewnie, ale współczuję takich szwagierek :szok:
 
reklama
@monia_55 @Jivka gratuluje! Wspaniałe wieści :)
@aga6 wiedziałam, ze będzie dobrze [emoji173] długo takie usg trwa? Jest przez powłoki brzuszne? Robili Ci tez ta krew? Dobrze pamiętam, ze idziesz jeszcze raz na prenatalne do swojej gin?
Cały czas Was podczytuję, u mnie górki i dołki z samopoczuciem, wiec nic mi się nie chce. Juz sie nie mogę doczekać wizyty 21.08, chociaż zawsze czuje tez strach, ze lekarz powie ze kropek sie nie rozwija, albo serce nie bije, głupie myśli.
Mnie się Adamexy podobają, chce nowy, bo jak dobrze pójdzie zostanie dla następnego dzidziusia ;)
Mnie troche rozczarowała szwagierka, bo tez planują zacząć starania niedługo o 2, o naszych wiedza od dawna, i jak im powiedzieliśmy to odczulam zamiast radości zazdrość, ale ich 1 to ukochany jest wnuczek, szwagierka nie lubi jak inni są w centrum uwagi, wiec mysle ze zaraz ogłoszą, ze tez jest w ciąży, nie przeszkadza mi to ale wiem ze zawsze moje dzieci będą mniej ważne dla tych dziadków, moja mama nie przepada za dziecmi, chociaż cieszy sie z mojej ciąży, troche brakuje mi wsparcia, juz nie powiem o braciach, których dzieci rozpieszczałam zawsze jako dobra ciocia, tylko ten bezdzietny sie interesuje co u mnie :(
Przykre :(
 
Do góry