reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Masakra od tygodnia neta nie ma dzis mial byc gosc zrobić i w kulki leci, juz tak kiedys bylo, zglosil ,ze naprawil usterke,a ja dzwonie ,ze nie bylo nikogo to zdziwieni i sie okazało,ze gość sobie kase bierze za nic, później zglasza ktos następna usterke i tak zarabia na kolejnej a nigdzie nie jezdzi, dzis tez nie wiedza czemu go nie było, a placic trzeba, jutro swieta wiec pewnie w następnym tygodniu kogos innego dadza. Wkurza mnie to orange byle tp. Wiecznie rozlacza cos sie dzieje. Net mam w tel,ale bede musiala zas doladowac zeby zwiekszyc predkosc
 
A jak tak z innej beczki :happy: macie jakieś przeczucia co do płci dziecka? Chciałbyście już wiedzieć, czy jest Wam zupełnie obojętnie?? Wiadomo zdrowie najważniejsze, ale wkraczam powoli w etap intensywnego oglądania ubranek :-D

Moje pierwsze więc więc tak samo chciałabym chłopca i dziewczynkę:) ale najbardziej to bym chciala aby było zdrowe:)
 
Z 15 min mi tam gmerał bo dzidziol karku nie chcial pokazac, mialam dowcipne.
No mam w piatek miec i sie zastanawiam czy jest sens czy tylko zwykla wizyta
Edit: mialam tylko usg bez krwi bez wyliczania ryzyka
Byłam w dwóch ciążach ale w żadnej nie badalam krwi... o co chodziło z tym ryzykiem???
 
Będzie dobrze! :)
Powinnaś się cieszyć że od razu Ci usg zrobili mojej znajomej jak powiedziała że plami to ginekolog powiedział bez badania że ciąża martwa i wysłał ja na usunięcie na szczescie przed tym babeczka zrobiła jej usg i się okazało że wszystko jest w porządku urodziła zdrową córeczkę! Nie wiem skąd się tacy lekarze biorą..

no to niezły lekarz... straszne że tacy się zdarzaja z takim podjściem do pacjęta...
 
Masakra słuchajcie, zadzwoniłam się umówić na te prenatalne i Pani mi zaśpiewała 160zł za PAPPA i 250zł za usg plus 50zł za interpretację... Chyba zbankrutuję.

W pierwszej ciąży miałam tylko mierzona kość nosowa i tyle.. Trochę jestem tym zdziwiona i nie wiem czy przypadkiem nie żerują trochę na matkach, które chcą być spokojne...
 
Masakra słuchajcie, zadzwoniłam się umówić na te prenatalne i Pani mi zaśpiewała 160zł za PAPPA i 250zł za usg plus 50zł za interpretację... Chyba zbankrutuję.

W pierwszej ciąży miałam tylko mierzona kość nosowa i tyle.. Trochę jestem tym zdziwiona i nie wiem czy przypadkiem nie żerują trochę na matkach, które chcą być spokojne...
Takie sa ceny u mnie 500 zl biorą ja mialam na nfz ze wzglad na poronienia i podejrzenie wady, a kosc nosowa moze ostatnio ci zwykly gin mierzył,a to nie to samo tamci mierza przepływy itp, moze zrob samo usg,a krew daruj sobie. Mnie namawiali po krwi na testy nimfy za 2.5 tys
 
Pocieszające jest tylko to, że ten polecony lekarz ma certyfikat...
Czytałam na mamieginekolog o prenatalnych i chyba jednak wydam tą kasę żeby być spokojna.
 
reklama
Do góry