reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
hej dziewczyny :) byłam na pierwszej wizycie:) serduszko pika :) wszystko jest w porządku:) tak się cieszę:D .. Ale obawiam się,że nie jestem w stanie nadrobić wszystkich komentarzy od początku :(
 

Załączniki

  • received_245491479436553.jpeg
    received_245491479436553.jpeg
    133,2 KB · Wyświetleń: 59
reklama
O rety jak mi się podoba taki kolorek. Tylko nie mam gdzie taki sobie fundnac bo u nas fryzjerzy to porażka!! A sama nie umiem dobrać sobie koloru.
Ja też nie farbuje ale to z tego powodu że ginekolog mi zabronił i wyglądam tak jak wyglądam a na rudy h włosach odrost wydaje się zielonkawy jak się ma naturalnie brązowe włosy ale trudno zdrowie maluszka najwazniejsze
 
O same pozytywne wieści super dziewczyny:) ja miałam wizyte w poniedziałek też słyszałam serduszko. Teraz czekanie 4tygodnie na następną. Ale już wtedy będzie fajna duża dzidźka[emoji7]
 
Co do farbowania w zeszłej ciąży normalnie farbowalam włosy i w tej też zamierzam. Nawet na wtorek jestem umówiona. Ważne żeby farba była bez amoniaku i dobrze wietrzone pomieszczenie więc wizyta u fryzjera wskazana zamiast farbowania w łazience
Bez zrobionych odrostów wyglądam jak pół dupy zza krzaka
 
reklama
Do góry