reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Broń Boże nie demonizuję klimatyzacji, jestem pierwsza do uruchomienia bo zwłaszcza w ciąży ciągle mi gorącoooo.
Bardziej doszukuje się przyczyny tego bólu głowy bo to u mnie mega rzadkość a trzydniowy to chyba pierwszy raz. W pierwszej ciąży tego nie doświadczyłam więc nawet nie wiem czy to może być objaw ciąży.
Bardziej mi z tą klimą chodziło o to że w pracy jednak jest non stop przez 8h z nawiewem prosto na mnie (co mi nie przeszkadza bo to mi najbardziej gorąco) i czy to w ogóle może być tym spowodowane. Chociaż wiążę to też z tym że najbardziej boli mnie pod koniec pracy z uwagi na ciągłe skupianie się i wytężanie umysłu. Dzisiaj zaczęłam też urlop więc przez ostatnie dni działałam na podwójnych obrotach żeby nikomu nie zostawić niedokończonych spraw.
Tika pijesz wodę ?
 
reklama
Zobaczymy, wspomnę w poniedziałek na wizycie o tym i zobaczymy co powie. Wczoraj kładłam się bólem, a teraz nie boli, zobaczymy co będzie potem. Teraz się urlopuję aż do 15 sierpnia wię mam nadzieję, że relaks wpłynie na mnie pozytywnie.

A wiecie może bo miałam robić grupę krwi też, ale mam ją oznaczoną z pierwszego porodu. Tylko tam jest inne nazwisko, oczywiście PESEL się zgadza. Nie wie czy to jakiś problem?

Ja musialam robic nowa. Tzn w pierwszej ciazy mialam zrobiona, pozniej wyszłam za maz i zmienilam nazwisko i mialam operacje i w szpitalu zrobili mi ponownie. Moze nie bedzie konieczne...mam wrazenie, ze przed operacja zrobili dla swietego spokoju ale nie byli przekonani....
 
Alez jestem przybita, wrecz mam lzy w oczach :( Niedawno przeczytalam, ze Kora nie zyje :(
Uwielbialam ja, niemal dzien w dzien sluchalam Maanamu, a tu taka wiadomosc... Ciesze sie, ze poznalam ja na zywo, w latach 2002-2005 czesto latem spotykalam ja na Warmii... Czlowiek byl, czlowieka nie ma...
 
reklama
Sorrki, nie nadrobię [emoji6]
Dzieciaki w domu to i czasu mniej na wszystko, ale dajemy radę, mnie mdli co rusz i słabo jak cholera, a szczególnie jak dłużej postoje !!! Masakra
 
Do góry