reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Bardzo bym chciala :) u kolezanki w obu ciazach bilo serduszko juz w 5+2 a znam tez osoby u ktorych w 8tc dopiero bylo cos widac...ehh ten stres.

Ja byłam w 6+0 (wg usg) i był tylko pęcherzyk. Jutro już musi być coś więcej. No chyba, że będzie pusto to wtedy wyrok. Sprzęt raczej dobry, bo to nowa przychodnia prywatna. U jednej szybciej, u drugiej późno. Od tego czekania i stresu to można zwariować..
 
reklama
Ja to na fb nawet co jakiś czas czystki robię. Usuwam niepotrzebnych „znajomych” i zostawiam tylko tych, z którymi mam kontakt. Nawet polubione strony zaczynam odlubiać bo denerwują mnie te reklamy i beznadziejne obrazki.

Dokładnie ja to samo , nawet nie chce mi sie polubiac jak mi wysylaja bo same zdjecia ciagle produktów i nic poza tym
Ja nie mam problemu z fb bo nigdy go niezakladalam i zakladac nie mam zamiaru ;-) i tak czasem dziwnie sie czuhe ze tutaj na forum pisze i sie upubliczniam troche a nie lubie jak wszyscy wszystko o mnie wiedzą..
Ja w piątek kolejna wizyta, na ostatniej jeszcze serduszko nie bilo
Mam nadzieje ze juz zobaczysz serduszko i dostaniesz karte ciazy :)
A w ktorym tc bylas na pierwszej wizycie? Mi jutro wychodzi 7+0 i jestem ciekawa co zobacze. Jak nic nie bedzie to za tydzien mam umowiona kolejna wizyte. Mam nadzieje, ze nie bedzie potrzebna to 150 zl zostanie w kieszeni.
Ja zobaczylam serduszko na 5+3 ale podobno to mega szybko. Przy corce, w pierwszej ciazy zobaczylam jakos w 7.
Witam. Wróciłam właśnie z pierwszej wizyty, i efekt jest taki, że wiem, że nic nie wiem. Nawet nie ustalił terminu. Usg trwało sekundę, zobaczył kropkę, potwierdził i tyle. Dostałam zestaw podstawowych badań i mam wrócić za 3tyg. Prewencyjnie ze względu na wiek (36) dał mi luteinę, ale nie wiem czy jest w sumie taka potrzeba. Według om to 7tc (1.06) ale wiem, że owulację miałam 16.06 więc stwierdził że to 5tc. A na genetyczne mam iść w okolicy 11-12tc. Pytanie jednak którego liczonego ogólnie od om czy według usg?

i jeszcze pytanie? czy ktoś też ma takie problemy z bólem głowy? czuję się jakbym miała gigantycznego kaca od tygodnia, ciężko funkcjonować. Jak sobie radzić?
Ja mialam takie bole kiedys.. nic nie pomagalo, męczyłam sie tak -.- oby szybko przeszlo!

No właśnie masakra z ta kasa ja juz bede miala trzecia to juz pojdzie 450zl a do tego bylam u jednego endo 100zl i jeszcze nic mi nie doradzil, teraz do Wrocławia znow do endo patrzylam cena 180zl porażka. Ja powiem ci,ze nie patrze na te tygodnie, bo ja mialam zapłodnienie 20 dni po miesiączce a 10 dni przed kolejna także u mnie mloda ciaza maks bedzie teraz 6 tydz. A ty kiedy miałaś ostatnia miesiączke?
Ogolnie prowadzenie ciazy jest drogie -.- a jest malo fajnych lekarzy na nfz...
Swoją drogą, wie ktos czy potrzeba skierowania na prenatalne zeby zrobic je na nfz?
Dziewczyny, niestety - na teście biel wizira! [emoji24]
Moze bete zrob?
Ja myślę ze zobaczysz bo ja byłam w 6+3 i biło ładnie :)
:) ja w 5+3 ale u mnie to podobno dosyc szybko
Bardzo bym chciala :) u kolezanki w obu ciazach bilo serduszko juz w 5+2 a znam tez osoby u ktorych w 8tc dopiero bylo cos widac...ehh ten stres.
Popieram! Raz w polowie 5tc czasem w okolicy 8.. trzeba byc cierpliwym ;-)
Pierwszą ciążę prowadziłam całkiem prywatnie (łącznie z badaniami - za wszystko płaciłam...). Teraz mam z pracy pakiet LuxMed, ale i tak się waham czy nie wrócić do mojego położnika...
Niestety nie wierzę w lekarzy na nfz.
Z jakiego miasta jestes?
Dziewczyny czy Wy też macie wrażenie ze wszyscy wiedzą i patrzą na Wasz brzuch !?
Hah nie ale brzuch mam taki ze wyglada na gruby a nie ciazowy i nosze luzne bluzki przez to..
To chyba też zależy od sprzętu... Te nowsze, lepsze, w gabientach prywatnych są dokładniejsze
Moja gin pracowala chwile w LM i mowi ze tam kiepski sprzet maja.. a nie jest z tych co naciagaja bo sama mi podsuwa pomysly zeby krew zrobic w LM jak mam pakiet albo prenatalne na nfz sprobowac ogarnac
 
Ja byłam w 6+0 (wg usg) i był tylko pęcherzyk. Jutro już musi być coś więcej. No chyba, że będzie pusto to wtedy wyrok. Sprzęt raczej dobry, bo to nowa przychodnia prywatna. U jednej szybciej, u drugiej późno. Od tego czekania i stresu to można zwariować..
A ktory tc wychodzi ci jutro? Jutro duzo z nas ma wizyty i licze na same dobre wiesci :)
 
Ja nie mam problemu z fb bo nigdy go niezakladalam i zakladac nie mam zamiaru ;-) i tak czasem dziwnie sie czuhe ze tutaj na forum pisze i sie upubliczniam troche a nie lubie jak wszyscy wszystko o mnie wiedzą..

Mam nadzieje ze juz zobaczysz serduszko i dostaniesz karte ciazy :)

Ja zobaczylam serduszko na 5+3 ale podobno to mega szybko. Przy corce, w pierwszej ciazy zobaczylam jakos w 7.

Ja mialam takie bole kiedys.. nic nie pomagalo, męczyłam sie tak -.- oby szybko przeszlo!


Ogolnie prowadzenie ciazy jest drogie -.- a jest malo fajnych lekarzy na nfz...
Swoją drogą, wie ktos czy potrzeba skierowania na prenatalne zeby zrobic je na nfz?

Moze bete zrob?

:) ja w 5+3 ale u mnie to podobno dosyc szybko

Popieram! Raz w polowie 5tc czasem w okolicy 8.. trzeba byc cierpliwym ;-)

Z jakiego miasta jestes?

Hah nie ale brzuch mam taki ze wyglada na gruby a nie ciazowy i nosze luzne bluzki przez to..

Moja gin pracowala chwile w LM i mowi ze tam kiepski sprzet maja.. a nie jest z tych co naciagaja bo sama mi podsuwa pomysly zeby krew zrobic w LM jak mam pakiet albo prenatalne na nfz sprobowac ogarnac
Potrzeba skierowanie, chyba ze jesteś powyzej 35 r zycia, z reguły nie chca dawac skierowań przewaznie tylko kobieta po jakis przejsciach.
 
Jeeej. To jest chamstwo.. powinni je robic kazdej kobiecie!
Dokładnie. W ogole mam wrażenie,ze moj ginekolog widzial,ze dziecko ma wade a nie chcial mi powiedziec, bo z tego co inni mowili to jest nie mozliwe zeby nie bylo widać, ja dowiedziałam sie przez przypadek tarfiajac do szpitala z bolem brzucha pare dni po wizycie u mojego gina. Bol byl od jelit ale to co uslyszalam zabiło mnie, prosto z mostu koles ze szpitala zaczal tam prawie krzyczek,ze ja prenatalne nie miałam,ze lekarz do którego chodziłam jest niekompetetny,ze mam kaleke w brzuchu, tragedia. Tak plakalam,ze maz z korytarza uslyszal i wszedl blady
 
reklama
Dokładnie. W ogole mam wrażenie,ze moj ginekolog widzial,ze dziecko ma wade a nie chcial mi powiedziec, bo z tego co inni mowili to jest nie mozliwe zeby nie bylo widać, ja dowiedziałam sie przez przypadek tarfiajac do szpitala z bolem brzucha pare dni po wizycie u mojego gina. Bol byl od jelit ale to co uslyszalam zabiło mnie, prosto z mostu koles ze szpitala zaczal tam prawie krzyczek,ze ja prenatalne nie miałam,ze lekarz do którego chodziłam jest niekompetetny,ze mam kaleke w brzuchu, tragedia. Tak plakalam,ze maz z korytarza uslyszal i wszedl blady
Aż mnie ciarki przeszły... Czemu niektórzy lekarze tacy są? No dlaczego? Masakra
 
Do góry