reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Powodzenia wszystkim oczekującym serduszka :) ja długo nie pisałam, cały czas w domu próbuje zająć myśli. W pon ocena czy zarodek rośnie i czy serduszko dalej bije. Już bety nie robię, na polecenie ginekologa... No ale żyjemy w napięciu i niepewności. Czasami lekkie bóle brzucha, ból piersi dużo mniejszy. Poza tym bez objawów. W domku odpoczywam i postanowiłam czytać tylko nasze forum nic więcej żeby się nie nakrecac [emoji14] :)
Moj mówił ze jak sie stresuje to mam bete zrobić sobie ,a ja mowie ze ta beta mnie bardziej stresuje
 
reklama
Powodzenia wszystkim oczekującym serduszka :) ja długo nie pisałam, cały czas w domu próbuje zająć myśli. W pon ocena czy zarodek rośnie i czy serduszko dalej bije. Już bety nie robię, na polecenie ginekologa... No ale żyjemy w napięciu i niepewności. Czasami lekkie bóle brzucha, ból piersi dużo mniejszy. Poza tym bez objawów. W domku odpoczywam i postanowiłam czytać tylko nasze forum nic więcej żeby się nie nakrecac [emoji14] :)
Najlepiej nie czytać, książki to można [emoji6] chociaż u mnie i książki ostatnio odpadają, bo jakoś chęci brak
 
Powiem wam ze ciąża nie jest tania w przyszlym tygodniu trzecia wizyta w ciągu miesiaca to juz pojdzie jakies 450zl do tego endo 100zl i teraz kolejny 150zl tragedia a nfz u nas dostawać sie to mozna za 1,5 miesiąca
 
Powiem wam ze ciąża nie jest tania w przyszlym tygodniu trzecia wizyta w ciągu miesiaca to juz pojdzie jakies 450zl do tego endo 100zl i teraz kolejny 150zl tragedia a nfz u nas dostawać sie to mozna za 1,5 miesiąca
Nawet ciężarne??? Jak ja szłam pierwszy raz do mojego lekarza to wizyta za 4 miesiące czy 5... Teraz dzwoniłam umawiałam się, że ciąża i w ogóle, wizyta w przeciągu 2tyg [emoji6] czy nawet tygodnia... W pl tak samo miałam
 
Nawet ciężarne??? Jak ja szłam pierwszy raz do mojego lekarza to wizyta za 4 miesiące czy 5... Teraz dzwoniłam umawiałam się, że ciąża i w ogóle, wizyta w przeciągu 2tyg [emoji6] czy nawet tygodnia... W pl tak samo miałam
U nas jeden ośrodek zdrowia na miasto i wioski w kolo,a do tego jeden ginekolog od 8 do 12 i same praktycznie ciezarne, a druga sprawa podejście tego ginekologa na nfz porazka ,sama ta mina mnie jiz stresuje
 
To kiepsko. Moje ubezpieczenie pokrywa mi 100% większość wizyt. W sumie to za pierwszy poród z wszystkimi wizytami nie zapłaciłam nic. Za drugi tylko jak szlam na cesarkę 150. A teraz pewnie tyle samo. Ale mam prywatne ubezpieczenie.
I lekarzy mam tu mnóstwo. Ale lubię jedną konkretną grupę. I zazwyczaj tam chodzę. Teraz będzie to trochę skomplikowane. Z roczniakiem i 8letnim chłopcem. Chyba zostawię synka na poczekalni jeśli będzie potrzeba. Panie mnie już znają bardzo dobrze. Poprzednia ciąża była zagrożona i wizyty miałam raz w tygodniu conajmniej. Ale jak już się zacznie szkoła może uda mi się umawiać na wizyty po pracy, ale przed końcem zajęć. I wtedy tylko z jednym dzieckiem.
 
Ja tez rzadko sie udzielam, bo nawet boje sie wprost powiedziec, ze jestem w ciazy. Dolaczam do dziewczyn, ktore maja wizyte we wtorek...mialam miec 30 lipca ale zapisalam sie do innego gin wczesniej, bo juz mnie wykancza to czekanie. We wtorek bedzie 32 dni po owu i mam nadzieje, ze bedzie cos widac :) Zazdroszcze tym, które widzialy juz zarodek a jeszcze bardziej tym, ktore widzialy serduszko ;)
Dzis mam slaby dzien...nie moge jesc a jednoczesnie ssie mnie z glodu, brak sil...i jak to wytlumaczyc dwulatce, ktore caly dzien by sie ze mna bawila...
 
Ja tez rzadko sie udzielam, bo nawet boje sie wprost powiedziec, ze jestem w ciazy. Dolaczam do dziewczyn, ktore maja wizyte we wtorek...mialam miec 30 lipca ale zapisalam sie do innego gin wczesniej, bo juz mnie wykancza to czekanie. We wtorek bedzie 32 dni po owu i mam nadzieje, ze bedzie cos widac :) Zazdroszcze tym, które widzialy juz zarodek a jeszcze bardziej tym, ktore widzialy serduszko ;)
Dzis mam slaby dzien...nie moge jesc a jednoczesnie ssie mnie z glodu, brak sil...i jak to wytlumaczyc dwulatce, ktore caly dzien by sie ze mna bawila...

To chyba jest nas wtorkowych już cztery :-)
 
Powiem wam ze ciąża nie jest tania w przyszlym tygodniu trzecia wizyta w ciągu miesiaca to juz pojdzie jakies 450zl do tego endo 100zl i teraz kolejny 150zl tragedia a nfz u nas dostawać sie to mozna za 1,5 miesiąca
oj co tak długo czkasz? Ja na nfz i umówiłam wizyte na następny tydzień. pózniej w pon zadzwoniłam i wizyta na czwartek tego samego tyg!! A teraz to na wizycie ustalamy kolejne spotkanie.
 
reklama
oj co tak długo czkasz? Ja na nfz i umówiłam wizyte na następny tydzień. pózniej w pon zadzwoniłam i wizyta na czwartek tego samego tyg!! A teraz to na wizycie ustalamy kolejne spotkanie.
Też miałam z wizyty na wizytę umawiane terminy, teraz też tak mam [emoji4] prywatnie chodziłam na USG 3D i to wszystko
 
Do góry