reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Czesze wlosy i plakac mi sie chce ,tak za kazdym razem , a juz nie licząc tych co same spadaja [emoji22] bede chyba lysa, zastanawiam sie co tu kupić w ciazy na wlosy
IMG_20180720_124510.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180720_124510.jpg
    IMG_20180720_124510.jpg
    63,7 KB · Wyświetleń: 238
Tragicznie. Teraz posprzatalam,gotuje obiad i ide za niedługo sie kapac, jeszcze muszę dojechac 60km, i ciekawe czy kolejki nie bedzie, na bank bedzie opoznienie. Dobrze,ze dzis ladna pogoda to chociaz pranie można zrobic
Ja tez sie ciagle czyms zajmuje ale i tak sie dluzy xD
I jakis stres mnie dopadl
 
Mi powiedzieli wlasnie,ze ze stresu wlosy mi wylatuja. Dzisiaj spytam sie gina co on na to. Ja sie maluje powoli zeby jak zombie nie wygladac, o 14 zjem obiad, maz wróci wykapie sie odpocznie i jedziemy
No ale bez przesady...ja nawet jak miałam naprawdę meeeega stresy to mi aż tak nie leciały. Tym bardziej, że faktycznie masz to TSH wysokie. Pamiętam jak kiedyś kobieta w aptece właśnie mówiła o tarczycy jak chciałam kupić coś na wypadanie włosów. Pierwsze pytanie było czy tarczyca zdrow la ( wtedy nie wiedziałam jeszcze).
 
reklama
Mi powiedzieli wlasnie,ze ze stresu wlosy mi wylatuja. Dzisiaj spytam sie gina co on na to. Ja sie maluje powoli zeby jak zombie nie wygladac, o 14 zjem obiad, maz wróci wykapie sie odpocznie i jedziemy

Ja dzis tez z mężem jade, chce on fasolke na zywo zobaczyc ;-)
A co do wlosow to pogadaj z lekarzem bo mi tak leciały ale po porodzie.. teraz to mi nawet szybciej rosna
 
Do góry