reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
No ale bez przesady...ja nawet jak miałam naprawdę meeeega stresy to mi aż tak nie leciały. Tym bardziej, że faktycznie masz to TSH wysokie. Pamiętam jak kiedyś kobieta w aptece właśnie mówiła o tarczycy jak chciałam kupić coś na wypadanie włosów. Pierwsze pytanie było czy tarczyca zdrow la ( wtedy nie wiedziałam jeszcze).
Wiem na pewno cos jest nie tak, chyba obetne wlosy do ramion i zobaczymy co mi ten lekarz powie, normalnie czuje sie jakbym po chemii byla
 
Właśnie skończyłam ostatni dzień w pracy, powiem Wam ze zrobiło mi się ciężko na sercu, bardzo lubię swoją pracę te maluchy i dziewczyny z którymi pracuje
 
Witam nowa koleżankę [emoji6]
Trzymam kciuki za wizyty !!!

Adeline89, na włosy to skrzyp i pokrzywa, zależy też jak myjesz, ja zaczęłam myć samymi odżywkami i włosy myje max 2x w tygodniu, przestałam używać tych szamponów a SLS, silikonami i w ogóle i olejuje włosy, są wduzo lepszym stanie, któraś kiedyś dziewczyna na forum mówiła o piciu drożdży, nie wiem jak to się ma w ciąży
 
Mi powiedzieli wlasnie,ze ze stresu wlosy mi wylatuja. Dzisiaj spytam sie gina co on na to. Ja sie maluje powoli zeby jak zombie nie wygladac, o 14 zjem obiad, maz wróci wykapie sie odpocznie i jedziemy
Adeline jakieś badania dodatkowe powinnas zrobić jak gin nic nie poradzi idz do ogólnego bo trochę dużo tych włosów. Ogladalas glowe? Nie masz np lysych placków? Bo jest taka choroba łysienie plackowate.
 
reklama
W sumie we wtorek bylam tylko po skierowanie na badania ktorego nie dostalam a zalapalam sie na usg xD
Masz gdzies prywatnie we wtorek czy w lm?
Prywatnie. Teraz jestem w domu u mamy wracam w niedzielę. Ale do lm tez musze iść po skierowanie na badanie. Kiedy masz paldyne?
 
Do góry