reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Tak czytajac ostatnie posty to mam wrazenie ze musze zmienic prace po macierzynskim bo baaaardzo sie ucieszylam ze szybko na l4 musze isc :d na poczatku bardzo ją lubiłam ale teraz sie popsuło troche.. nawet troche bardziej. Duzo wiecej obowiazkow a mniej pracownikow.
 
No a tak w ogole to czesc Wam ;-) kto dzis ze mną wizytuje? Ja na 17 ide! Na pewno bedzie usg i powinnam dostac karte ciazy ;-) no i dalsze l4
 
Ja na 8.45 ide. Tez najxhetniej bym poszla na zwolnienie juz teraz, bo mam dosyc swojej pracy, jestem przemeczona, zestresowana itp. No ale nie chce sie tak wczesnie ujawniac, wolalabym po pierwszym trymestrze wiec jeszcze troche musze sie pomeczyc. Chociaz to ze ciagle spiaca jestem mi nie pomaga...
 
Ja na 8.45 ide. Tez najxhetniej bym poszla na zwolnienie juz teraz, bo mam dosyc swojej pracy, jestem przemeczona, zestresowana itp. No ale nie chce sie tak wczesnie ujawniac, wolalabym po pierwszym trymestrze wiec jeszcze troche musze sie pomeczyc. Chociaz to ze ciagle spiaca jestem mi nie pomaga...
Ja tym razem przelozylam zdrowie moje i dziecka ponad prace.. powiedzialam 2tyg po tym jak sie dowiedzialam. Mimo ze sie balam i boje sie nadal bo niedawno poronilam. Ale nigdy bym sobie nie wybaczyla gdyby cos sie stalo przez to ze pracowalam
 
Ja tym razem przelozylam zdrowie moje i dziecka ponad prace.. powiedzialam 2tyg po tym jak sie dowiedzialam. Mimo ze sie balam i boje sie nadal bo niedawno poronilam. Ale nigdy bym sobie nie wybaczyla gdyby cos sie stalo przez to ze pracowalam

Ja mam prace jednak glownie boirowa, wakacje tez sa dosc luznym okresem wiec dla niezagrozonej ciazy praca raczej bezpieczna.
 
Powodzenia na wizytach!!
Moja dopiero za dwa tygodnie [emoji58] ale chyba dziś z pakietu się umówię na podglądanie...[emoji3]
 
U mnie jest szef tyran i niestety po 8 latach pracy jak tylko dostanę kartę ciąży (o ile w ogóle, bo mam złe przeczucia) to od razu uciekam i już nie wracam nigdy. Poświęcam się tej pracy lata, a w zamian jestem gnojona przez szefa i klientów, których on olewa. Stracę polowe wypłaty na L4 ale nie wytrzymam dłużej. Na razie nikt nie wie oprócz męża, bo sytuacja nie wyglada wesoło z tą moją ciążą ale jeśli we wtorek się okaże że jest dobrze to od razu idę do szefa. Boje się go strasznie bo to furiat i pewnie będzie mi kazał chodzić nawet na L4 ale muszę się wreszcie postawić
 
reklama
U mnie jest szef tyran i niestety po 8 latach pracy jak tylko dostanę kartę ciąży (o ile w ogóle, bo mam złe przeczucia) to od razu uciekam i już nie wracam nigdy. Poświęcam się tej pracy lata, a w zamian jestem gnojona przez szefa i klientów, których on olewa. Stracę polowe wypłaty na L4 ale nie wytrzymam dłużej. Na razie nikt nie wie oprócz męża, bo sytuacja nie wyglada wesoło z tą moją ciążą ale jeśli we wtorek się okaże że jest dobrze to od razu idę do szefa. Boje się go strasznie bo to furiat i pewnie będzie mi kazał chodzić nawet na L4 ale muszę się wreszcie postawić
Chodzic na l4, w du.. cie moze pocalowac swir
 
Do góry