reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
To ja od razu zmieniałam figurę [emoji33] z N to jakoś od razu było widać, że coś jest na rzeczy, a brzuch z F dostałam jakoś w 4-5 miesiąc, ale schudłam przez ten czas i talia osy mi wróciła
 
U mnie wystarczyło że dowiedziałam się o ciąży u już brzuch wybijał. Teraz mam nadzieję że będzie inaczej, niech tak ok 5 mięs mi wybija termin mam niby na 1 marzec ale w poprzednich ciążach przenosiłam o 12-14 dni to teraz pewnie też tak będzie.
 
jejku nie wiedziałam że można aż tak mało przytyć. teraz będe się cieszyć jak przytyje 18 kg. ale ni wiem czy to realne...
teraz wiem że w ciązy jemy zdrowo a nie za dwóch, z resztą jem małe porcje bo nawet więcej nie zmieszczę a później mi niedobrze. Wam też tak gardło ściska??
Kaylla mamy corki w podobnym wieku, moja to straszna przylepa, tuli się, wszędzie musi być mama, w nocy przychodzi do nas i kładzie się na mnie, wtula się całą sobą... nie wiem jak to będzie jak już mi brzuch urośnie!!!
Też mam syna który w listopadzie kończy 3 latka i już się boję co będzie dalej. Bo on też przylepa. W nocy mama musi być a najlepiej mu się śpi na moim brzuchu właśnie.
 
Ja w sumie nigdy nie miałam tego problemu, od małego w swoim łóżku spał, wrecz jak kiedys byl chory i spał z nami to się umeczylismy wszyscy sam wstał i poszedł do siebie [emoji23] ogólnie jest taki,ze wszedzie pojdzie ,pojedzie nie ma problemu
 
reklama
Też mam syna który w listopadzie kończy 3 latka i już się boję co będzie dalej. Bo on też przylepa. W nocy mama musi być a najlepiej mu się śpi na moim brzuchu właśnie.

Moja córeczka ma roczek i przechodzi teraz okres tylko mama. Próbuję ją (jak narazie bezskutecznie) przyzwyczaić do spania w swoim łóżeczku. Idzie jak po grudzie. Rano wstaję, dzieci budzą się ze mną. Niania przychodzi około 7:30. Ja wychodzę do pracy lub pracuję z domu. Jak jestem w do u młoda drze się jak opętana i chce do mnie. Jak mnie nie ma jest spokój.
 
Do góry