reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja mam prace biurowa, zajmuje sie kadrami. Lubię te prace, kontakt z ludzmi, i przeważnie jestem bardziej wypoczeta po dniu w pracy niż w domu. Myślę ze dopóki będę się dobrze czuć to będę pracować. W poprzedniej ciąży też długo pracowałam bo wszystko było ok, ale jak już miałam duzy brzuch to nie moglam wysiedziec i poszłam na l4
Wiadomo wszystko ciagnie, no ja niestety chemia ,targanie palet,
 
reklama
Witamy :)


Dziewczyny wam tez przestala smakowac kawa ? Jeszcze niedawno pilam ze smakiem 3 dziennie a teraz mi nie smakuje dzis zrobilam z mlekiem ale tez niedobra musialam wylac tylko herbate owocowa umiem ostatnio wypic
Ja odkad bylam na diecie calkiej zrezygnowalam z kawy, ewentualnie inka z mlekiem bez cukru
 
Wiadomo wszystko ciagnie, no ja niestety chemia ,targanie palet,
No to się nie dziwię ze jesteś na l4.
Mi się dobrze mówi bo mam prace która przez pierwsze 5miesięcy jest mało odczuwalna w ciąży. Ale gdybym pracowała fizycznie, na produkcji albo w ciężkich psychicznie warunkach to też bym poszła. Chociaż nie mówię bo jakby mi dzisiaj kazał iść z powodu zagrożonej ciąży to bym wyjścia nie miała, ale w pracy to by się raczej nie ucieszyło.
 
No to się nie dziwię ze jesteś na l4.
Mi się dobrze mówi bo mam prace która przez pierwsze 5miesięcy jest mało odczuwalna w ciąży. Ale gdybym pracowała fizycznie, na produkcji albo w ciężkich psychicznie warunkach to też bym poszła. Chociaż nie mówię bo jakby mi dzisiaj kazał iść z powodu zagrożonej ciąży to bym wyjścia nie miała, ale w pracy to by się raczej nie ucieszyło.
No ja też będę musiała na l4 iść bo pracuje w żłobku z maluszkami nie chce się narazić na dodatkowe choroby tym bardziej , że nie miałam ospy :)
 
Hej!
Witamy :)


Dziewczyny wam tez przestala smakowac kawa ? Jeszcze niedawno pilam ze smakiem 3 dziennie a teraz mi nie smakuje dzis zrobilam z mlekiem ale tez niedobra musialam wylac tylko herbate owocowa umiem ostatnio wypic
Nie smakuje. Ja w ogóle ja tydzien przed pozytywnym testem odstawiłam sama z soebie kawę i nie muszę jej pic. A w tym tygodniu zaczelam i dostawalam biegunek...

Beta z wczoraj 1792 przyrost 158%
Badania zrobie w nast tygodniu
Usg mam 23 lipca i bedzie to pierwsze podglądanie
Kolejna wizyta 26 lipca
Wg OM mam 6+3 ale ja mialam zwariowany ten cykl wiec mogło pomóc dopiero kiedy wzielam w 33 dc duphaston na okres [emoji23] dzis mamy zamiar powiedzieć tesciom bo nie możemy wytrzymać. Najbliższa moja koleżanka w pracy wie i tyle.
 
A kobitki macie takie luźniej że stolce :(
No właśnie ja mam z tym problem już czwarty dzień. Wszystko co zjem to musze zaraz biec do toalety. Martwię się tym bardzo bo u mnie to początek i miałam wodę za macica w usg i lekarz nie wykluczył ciąży pozamacicznej. A właśnie biegunka może być jej objawem.
 
Do mam ktore mają juz dzieciaczki.. moze pomozecie. Corce ida zęby 4 i chyba 5 i ma ok 38stopni, robi brzydkie kwasne kupki i ma cala pupe odparzoną.. macie jakis patent? Jak jej zmieniam pampka to jest krzyk, płacz i szarpanie bo tak ją biedną piecze :-(

U nas pomaga clortimazolum
 
reklama
Witamy :)


Dziewczyny wam tez przestala smakowac kawa ? Jeszcze niedawno pilam ze smakiem 3 dziennie a teraz mi nie smakuje dzis zrobilam z mlekiem ale tez niedobra musialam wylac tylko herbate owocowa umiem ostatnio wypic

Ja pije, ale w poprzedniej ciąży bardzo szybko mnie odrzuciło. To był chyba jeden z moich pierwszych objawów
 
Do góry