reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Trzymam kciuki kochana bedzie dobrze, o której wizyta? Ja spie dlugo i szybko chodzę spac zeby mi czas zlecial do wizyty, beta w poniedziałek, i wtedy jak bedzie ok mam sie umowic do gina w przyszlym tygodniu a w jaki dzień przyjmuje nie mam zielonego pojecia oby szybko
jak ja Ci zazdroszcze! Ja w pracy od 6.45 -wstaje o 4.30 żeby się wyrobić i syna, potem do przedszkola go zaworze i do pracy jade. A niestety wieczorem też się szybko nie kładę bo po pracy zajęcia z malym, a potem robota w domu. Tak średnio o 22 chodzę spać.
A wizytę mam od razu po pracy 15.15 :)
 
jak ja Ci zazdroszcze! Ja w pracy od 6.45 -wstaje o 4.30 żeby się wyrobić i syna, potem do przedszkola go zaworze i do pracy jade. A niestety wieczorem też się szybko nie kładę bo po pracy zajęcia z malym, a potem robota w domu. Tak średnio o 22 chodzę spać.
A wizytę mam od razu po pracy 15.15 :)
Hehe ja na chorobowym jestem, wolałabym chodzić do pracy szybciej czas by mi leciał, ale tez psychiczne nastawienie nie pozwala mi isc, czuje sie bezpieczniej jak leze, po tych wcześniejszych niemilych sytuacjach. Zresztą zanim zobaczę serduszko musialabym pracować w chemikaliach fizycznie, bo co bym powiedziała ,ze robic nie chce,to by mnie zwolnili. A ty jaka prace wykonujesz?
 
Hej, ja w poniedziałek zrobiłam test, okazał się pozytywny. Oczywiście od razu potwierdziłam to u lekarki. U mnie to dopiero 4/5 tydzień. Ot, taka niespodzianka. To już moja druga ciążą, więc już wiem z czym to się je, ale mimo to jestem ciekawa każdego kolejnego dnia. Jak na złość dopadła mnie angina, wczoraj byłam u lekarski rodzinnej, dzisiaj na badaniach krwi, i popołudniu kolejna wizyta u rodzinnej. Eh, aż się boje myśleć co to będzie. Pozdrawiam, Was wszystkie i trzymam kciuki za nasze brzuszki :)
Witamy :)


Dziewczyny wam tez przestala smakowac kawa ? Jeszcze niedawno pilam ze smakiem 3 dziennie a teraz mi nie smakuje dzis zrobilam z mlekiem ale tez niedobra musialam wylac tylko herbate owocowa umiem ostatnio wypic
 
reklama
Do góry