reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja właściwie prawie wszystko mam. Leżaczki, bujaczki, huśtawka, fotelik do karmienia,karuzela,szumis, kocyki nowe, przewijak, łóżeczko, mata itp.
Wozek mam Bebetto Luca i jestem bardzo zadowolona. Jest taki jak koleżanka dawała zdjęcia tylko ma szare wstawki skórzane. Kupowałam nowy więc jeszcze posłuży. Później mam zamiar kupić jakąś mniejszą spacerowke dla synka. Jedna mam dodatkową ale chce się czegoś nowego. Jeszcze myślę nad lozeczkiem turystycznym dla starszego. Oczywiście jeszcze takie drobne rzeczy. Parę ciuszkow, ręczniki nowe i pieluszki.
 
reklama
Ja mam dobrze, koleżanka ma córeczkę prawie roczną, wiec od niej odkupię śliczną wyprawkę. Wózek 3:1 z dużym koszem (pies w kurteczce dodatkowo musi mi się zmieścić), łóżeczko turystyczne, kilka par pajacyków w danym rozmiarze, kombinezonek, bezpieczny fotelik, pieluchy, oliwka i mydełko. Generalnie mamy małe mieszkanko więc i wyprawka minimalistyczna. ;) Jak coś będzie trzeba dokupi się. Acha, na pewno zainwestuje w smoczek.
 
Ja mam dobrze, koleżanka ma córeczkę prawie roczną, wiec od niej odkupię śliczną wyprawkę. Wózek 3:1 z dużym koszem (pies w kurteczce dodatkowo musi mi się zmieścić), łóżeczko turystyczne, kilka par pajacyków w danym rozmiarze, kombinezonek, bezpieczny fotelik, pieluchy, oliwka i mydełko. Generalnie mamy małe mieszkanko więc i wyprawka minimalistyczna. ;) Jak coś będzie trzeba dokupi się. Acha, na pewno zainwestuje w smoczek.
A propo lozeczka turystycznego korzystałas juz z niego? Jak dla mnie jest dosc niewygodne bo ma słaby materac to wiadomo mozna dokupić ale to podłoże jest takie ruchome...
 
To gdzie spały Wasze dzieci jak nie w łóżeczku??

Moja na początku z nami w łóżku a później w łóżeczku ale łóżeczko miałam od początku żeby np w ciągu dnia ja położyć. Teraz tez planuje żeby z nami spała ale już nigdy nie popełnię tego błędu i nie przyzwyczaje do lulania na rękach!! :p

Tez uważam ze turystyczne łóżeczko jest mało wygodne, młoda spała w nim dopiero raz ale ten materac jakiś twardy. Chyba ze do turystycznego normalny materac chce się kupić
 
reklama
A propo lozeczka turystycznego korzystałas juz z niego? Jak dla mnie jest dosc niewygodne bo ma słaby materac to wiadomo mozna dokupić ale to podłoże jest takie ruchome...
Nie korzystałam, ale córcia koleżanki ma. Jest gruby i sztywny materac. Malutka długo w nim spała. Zobaczymy jak to będzie. :)

Smoczki uwielbiam, bo można choć na chwilę wstać z łóżka. :D U mnie dwa maluchy używały chętnie. Podawałam w wieku kilku dni po wyjściu ze szpitala :)
 
Do góry