reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny pojawily sie plamienia.. strasznie sie boje
miałam delikatne plamienie pod koniec 5 tyg. przeraziłam sie niemiłosiernie. do ginekologa miałam za 2 dni więc zostawiłam to bo nie trwalo dlugo może 15min na wizycie powiedział że w dniu spodziewanej miesiączki może się tak zdarzyć, od tamtej pory nic czysto. Z tym że u ciebie to 11 tydzień więc zupełnie inna sytuacja, jeśli cały czas jest plamienie interweniuj!
 
reklama
Też mam umowę do listopada. Muszą przedłużyć do dnia porodu i w kilku źródłach doczytałam, że macierzyński normalnie się należy :happy2:

Upewniłaś mnie, tylko właśnie nie wiem czy wtedy płacą na macierzyńskim to podstawowe 1000zl czy to 80% od wyplaty. ale grunt że sie przedłuża do porodu:)
 
Macierzyński chyba sie nie nalezy od pracodawcy chyba od zus,ale to juz masz mniej naliczone

Właśnie tego nie wiem do końca, moja szefowa dopiero ma się dowiadywać:p bo sama nie wie a papierki robi ogarnia jej biuro rachunkowe. W sumie najważniejsze żeby na macierzyńskim nie zostać z niczym:)
 
Ja już oczywiście po wizycie :) wszystko jest w porządku objawy mi przeszły, bo to już ten czas, także nie stresujcie się tym kobitki :) dzidzia rośnie jak na drożdżach i okazało się że to jednak już 11t6d, więc termin mamy jednak w lutym :D 26.02. Miałam też usg prenatalne i jest ok, tzn ryzyko baaardzo małe :) Jestem przeszczęśliwa!!! :) jutro zaczynamy 13 tydzień :)

Super takie wiadomości ciesza i żeby był ich jak najwięcej:)
 
Super!! To mamy tak samo bo mi ostatnio też wyszło na 26.02. [emoji3]
To we 3 mamy taki sam termin ;-)

Pisze ogolnie bo za duzo cytowaniam wlasnie od gin wyszlam. Na szybko wrocilismy do domu. Serce bije, dzidzia macha raczkami. Za duzo dzwigam corke i za duzo ogolnie latam a za malo odpoczywam..
 
To we 3 mamy taki sam termin ;-)

Pisze ogolnie bo za duzo cytowaniam wlasnie od gin wyszlam. Na szybko wrocilismy do domu. Serce bije, dzidzia macha raczkami. Za duzo dzwigam corke i za duzo ogolnie latam a za malo odpoczywam..
Musisz sie oszczedzac, pewnie na dzialce tez cos dzialalas? Ile ta twoja mala ma lat?
 
reklama
Do góry