reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
@agrafka07 praca tak jak pieniadze to rzecz nabyta. Fajnie miec stala bo ma sie pozor bezpieczenstwa. Ja prace stracilam z dniem porodu. Moj m z dnia na dzien zostal zwolniony, bo sie szefowi cos nie spodobalo 3 mce przed porodem. A mieszkanie na kredyt, leczenie wylacznie prywatne, bo na nfz moj syn nie mial szans przezycia. Takie historie sie zdarzaja i niestety czesto. Macie jednak siebie nawzajem i swoja milosc. Nie musza byc najdrozsze rzeczy, najlepsze jedzenie, czy duzo zbednych gadzetow. Bez wielu rzeczy da sie zyc, ale bez ludzi... bez rodziny... ciezko. Poradzicie sobie... raz lepiej raz gorzej, grunt byscie sie wspierali i byli razem
 
reklama
@agrafka07 praca tak jak pieniadze to rzecz nabyta. Fajnie miec stala bo ma sie pozor bezpieczenstwa. Ja prace stracilam z dniem porodu. Moj m z dnia na dzien zostal zwolniony, bo sie szefowi cos nie spodobalo 3 mce przed porodem. A mieszkanie na kredyt, leczenie wylacznie prywatne, bo na nfz moj syn nie mial szans przezycia. Takie historie sie zdarzaja i niestety czesto. Macie jednak siebie nawzajem i swoja milosc. Nie musza byc najdrozsze rzeczy, najlepsze jedzenie, czy duzo zbednych gadzetow. Bez wielu rzeczy da sie zyc, ale bez ludzi... bez rodziny... ciezko. Poradzicie sobie... raz lepiej raz gorzej, grunt byscie sie wspierali i byli razem
Ja tak samo po porodzie zostalam bez niczego,ale dalismy radę
 
Witam wszystkie nowe dziewczyny i gratuluje [emoji6]
Martalenka18 zobaczysz ze dacie sobie ze wszystkim radę [emoji4]
U mnie teraz jest moja mama i córka zaczyna pokazywać... będę się musiała za nią zabrać po wyjeździe dziadków [emoji23] widzą się kilka razy tylko w roku więc muszę pozwolić na małe rozpieszczanie...
Zaczyna mnie dopadać mega stres przed jutrzejszą wizytą...
 
Dziewczyny mam pytanie. Szukam wstecz ale nie mogę znaleźć wątku. Dziś byłam na wizycie u ginekologa z dzidzią wszystko ok:) rośnie:) 9 tydzień. Lekarz zasugerował zrobienie badań prenatalnych. Czy wy wybieracie się na takie? i w którym tygodniu bo z tego co czytałam to są różne w różnych tygodniach. Pozdrawiam marcowe mamy:)

eikt9n73ivc2taie.png
 
Dziewczyny mam pytanie. Szukam wstecz ale nie mogę znaleźć wątku. Dziś byłam na wizycie u ginekologa z dzidzią wszystko ok:) rośnie:) 9 tydzień. Lekarz zasugerował zrobienie badań prenatalnych. Czy wy wybieracie się na takie? i w którym tygodniu bo z tego co czytałam to są różne w różnych tygodniach. Pozdrawiam marcowe mamy:)

eikt9n73ivc2taie.png
Prenatalne z tego co kojarzę to między 11 a 14 tygodniem .Ja jestem umówiona na 24 sierpnia i to bedzie 12t,1d
 
Hej dziewczyny my po badaniu. Dziś jest 9+4 dzidź ma ponad 3 cm i macha rączkami niesamowite! Celibat zdjęty [emoji1] ogólnie jest wszystko dobrze ale też mam jakieś lęki sama nie wiem o co mi chodzi. Za 2 tyg prenatalne, pappa odradził mi robić. Miał 3 pacjentki którym wyszła źle każda robiła amino jedna pojechała az do Stanów zrobić. Wszystko okazało się dobrze.
 
Hej dziewczyny my po badaniu. Dziś jest 9+4 dzidź ma ponad 3 cm i macha rączkami niesamowite! Celibat zdjęty [emoji1] ogólnie jest wszystko dobrze ale też mam jakieś lęki sama nie wiem o co mi chodzi. Za 2 tyg prenatalne, pappa odradził mi robić. Miał 3 pacjentki którym wyszła źle każda robiła amino jedna pojechała az do Stanów zrobić. Wszystko okazało się dobrze.


Też mam dzwonić i się umówić ale mam opór jakiś. Po dzisiejszym badaniu wszystko dobrze ale 32 lata i zalecił zrobić. Jeszcze się zastanawiam....

eikt9n73ivc2taie.png
 
Hej dziewczyny my po badaniu. Dziś jest 9+4 dzidź ma ponad 3 cm i macha rączkami niesamowite! Celibat zdjęty [emoji1] ogólnie jest wszystko dobrze ale też mam jakieś lęki sama nie wiem o co mi chodzi. Za 2 tyg prenatalne, pappa odradził mi robić. Miał 3 pacjentki którym wyszła źle każda robiła amino jedna pojechała az do Stanów zrobić. Wszystko okazało się dobrze.
Super wiesci, ja tez papa nie bede robic , bo ten test jest bezsensu. Jakis komputer wylicza i daje orientacyjne co moze byc , tylko stres dla kobiety, tym bardziej ja mialam straty to na starcie jestem w nim spalona.
 
Super wiesci, ja tez papa nie bede robic , bo ten test jest bezsensu. Jakis komputer wylicza i daje orientacyjne co moze byc , tylko stres dla kobiety, tym bardziej ja mialam straty to na starcie jestem w nim spalona.

Kurde chyba tez odpuszcze ten pappa. A co myslicie o badaniu usg genetyczne miedzy 15 a 21 tygodniem??

eikt9n73ivc2taie.png
 
reklama
Jejj, tak to pięknie napisałaś, że może nie wiesz ale dodałaś otuchy wielu z nas. Ja też od kilku dni mam dołek i boję się naszej najbliższej przyszłości. Martwię się o finanse, bo ja pracuję na zlecenia i o to, że diametralnie zmieni się nasze życie a przyzwyczjeni jesteśmy do wygody.
Ale taka jest kolej rzeczy i wiem, że choć będzie ciężko, nie będę żałować decyzji o dziecku. :)

Mnie nic nie jest w sumie z depresji wyprowadzić. Póki co bardzo żałuję. Gdyby nie ciąża łatwiej by mi było z dwójką. Teraz nie wiem co będzie. Muszę pracować do samego końca. Ciężko będzie. Generalnie jeśli miałabym partnera, nie stresowałabym się tak bardzo. A teraz czekam na sprawę rozwodową.
 
Do góry