reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
@Adeline89 a endo wykluczyl u ciebie hashimoto? Bo z nim wlosy beda uciekac.

Witam wszystkie marcowki. Jestem mam nadzieje jedna z was. Boje sie bardzo pisac, bo to moja 4 ciaza, poza tym mam maluszka absorbujacego w domu. Podczytuje was i czasem cos napisze, ale chyba udzielac sie specjalnie nie bede. Bardzo sie boje.
 
kobieto nie strasz, nie mysle w ogóle o tym. nie wiem jak to będzie, nie potrafie sobie wyobrazić tego jak to będzie, a też będzie u nas już 3. Sama myśl mnie przeraża...
Nie martw się dasz radę... U mnie będzie 4 o ile los będzie łaskawy i obędzie się bez kumulacji [emoji1] [emoji12]
 
@Adeline89 a endo wykluczyl u ciebie hashimoto? Bo z nim wlosy beda uciekac.

Witam wszystkie marcowki. Jestem mam nadzieje jedna z was. Boje sie bardzo pisac, bo to moja 4 ciaza, poza tym mam maluszka absorbujacego w domu. Podczytuje was i czasem cos napisze, ale chyba udzielac sie specjalnie nie bede. Bardzo sie boje.
Dala mi skierowanie na dalsze badania,ale nie wiem jakie robi sie na hashimoto, mozliwe ze w ciąży bym dostala, ja nigdy tak normalnie nie mam nawet problemu z tarczyca, czy tyciem
 
Byłam dziś na wizycie, dostałam kartę ciąży, oficjalny termin na dzień kobiet.
Wizyta na nfz więc nawet nie chciało mu się mnie badać, na oko stwierdził, że wszystko ok.
Dostałam skierowanie na dalsze badania krwi -Coombsa bo jestem rh - i usg genetyczne z racji wieku. Zalecił by iść w 11 tygodniu, ale nie udało mi się nawet dodzwonić, więc zobaczymy jak to będzie z terminem.
 
Dala mi skierowanie na dalsze badania,ale nie wiem jakie robi sie na hashimoto, mozliwe ze w ciąży bym dostala, ja nigdy tak normalnie nie mam nawet problemu z tarczyca, czy tyciem
Ja cyklicznie zmagam się z drastycznym wypadaniem włosów. Z tego powodu nawet teraz sprawdzałam tsh, ale wyszło prawidłowo 0,6. Ciekawa jestem jak będzie w ciąży z tymi włosami.
 
@Adeline89 na hashimoto robi sie atpo, atg i usg tarczycy. Ja mam "tylko" ciezka niedoczynnosc tarczycy. W tej chwili tsh 1z groszami, ale do tego potrzebuje letrox 100-150. Tycie jest przy niedoczynnosci, hashi to choroba autoimmunologiczna, ktora dotyka roznych rzeczy
 
Dziewczyny a jak jest z wizytami i obecnością ojca dziecka? Bo mój chłopak strasznie chce przy tym być i zastanawiam sie czy od pierwszej wizyty już można
 
@Adeline89 a endo wykluczyl u ciebie hashimoto? Bo z nim wlosy beda uciekac.

Witam wszystkie marcowki. Jestem mam nadzieje jedna z was. Boje sie bardzo pisac, bo to moja 4 ciaza, poza tym mam maluszka absorbujacego w domu. Podczytuje was i czasem cos napisze, ale chyba udzielac sie specjalnie nie bede. Bardzo sie boje.
Witaj. To jak jak u mnie 4 ciąża. Najmlody we wrześniu bedzie mial 3 latka. A najmłodszy u ciebie ???
 
reklama
Ja po wizycie z resztą tak jak pisałam w zakładce wizyty. Wszystko jest okej maleństwo prawidłowo rośnie serduszko bije sama słyszałam bo lekarz mi dał posłuchać cudowne uczucie. Ja jutro zaczynam 9 tydzień za 2 tygodnie mam wizytę z usg kontrolna znowu
 
Do góry