reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Jak tam wasze samopoczucie? Macie juz jakies objawy?;)
Mnie troche mdli i kreci mi sie w glowie i chce mi sie spaaaac..
 
Ja nie mam nic, no może to spanie? Ale ja ogólnie śpioch jestem, normalnie wypijam morze kawy a teraz jedną słabiutką więc to pewnie od tego raczej. Martwią mnie za to kucia jajników, też tak macie? Macie jakieś pomysły na temat pytań do lekarki? Dziś idę - wcześnie bo biorę antybiotyk na bakterie w moczu, niby bezpieczny w ciązy, ale to też mnie martwi, i chciałabym wiedzieć jak @AngelMum że ciąża jest dobrze umiejscowiona. To moja pierwsze ciąża sama nie wiem jakie zadawać pytania :baffled:
Mnie jajniki czasem bolą, to chyba normalne ;-) ale dla spokoju mozesz o to zapytac.
a w ogóle wszystkie jesteście już mamami, czy są jakieś pierworódki?
Ja mam juz córkę 15nasto miesieczną ;-)
 
@Halszka_00 dziękuję [emoji3]

@aga6 ostatią @ miałam 20 maja tylko,że ja mam cykle długie i owu była gdzieś około 19-20 dnia. Co do objawów o dziwo czasem mnie tylko zamdli i ogólnie czuję się ok.

@nata$zka88 dobrze umiejscowiona czyli w macicy, bo mogłaby np zagnieździć się w jajowodzie. Myślę,że Twoje kłucia to normalna sprawa jednak jeśli Cię martwi to pytaj lekarza o wazystko!!!!
 
@Halszka_00 dziękuję [emoji3]

@aga6 ostatią @ miałam 20 maja tylko,że ja mam cykle długie i owu była gdzieś około 19-20 dnia. Co do objawów o dziwo czasem mnie tylko zamdli i ogólnie czuję się ok.

@nata$zka88 dobrze umiejscowiona czyli w macicy, bo mogłaby np zagnieździć się w jajowodzie. Myślę,że Twoje kłucia to normalna sprawa jednak jeśli Cię martwi to pytaj lekarza o wazystko!!!!
No ja mialam @ 22.05 i tez mam dlugie cykle. Ten teraz 35 dni.

Jutro ide do lekarza, wlasnie dostalam smsa z potwierdzeniem wizyty. Doczekac sie juz nie moge. Mam nadzieje ze ciaza umiejscowiona w macicy <3
 
@AngelMum i to całkowicie zrozumiałe. Najważniejsze żebyś teraz myślał a pozytywnie [emoji4]

@aga6 no właśnie ja nie odczuwasz żadnych objawów, nic a nic w poprzednich ciazach byłam bardzo zmęczona i miałam straszne mdłości, bez wymiarów, ale to też nie fajne było. Ty razem nic, ale to się może jeszcze zmienić bo dopiero 5 tygodni [emoji28]

@nata$za88 ja mam kilka pytań do mojego lekarza, przypomniałaś mi że muszę sobie zanotować, bo moja pamięć bywa zawodna. Jednak chyba Ci nie pomogą bo to moja 4 ciąża i mają większością związek z cc w pierwszej ciąży, blizna, rozstepami mięśni prostych [emoji6]
W sumie to nie przychodzi mi na myśl k co można zapytać w pierwszej ciąży na pierwszych wizytach [emoji849]

Ja lubię jak lekarz wszystko mówi, opowiada Ci widzi na usg. Mój pierwszy lekarz w Polsce jeszcze nic ki nie mówił, a ja jako pierworodka nie miałam pojęcia co zapytać. Słabe to było. Mówił jedynie, że wszystko dobrze.

Ja chyba 16 lipca idę na wizytę. Mój gin ma miejsca dopiero 25 lipca na umówione wizyty. A tak mogę iść rano i czekać w kolejce. Ale wiem że pójdę jakoś 16 bo mąż zaczyna urlop to zostanie z chłopakami [emoji4]
 
reklama
Do góry