reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Mieszkam w PL niestety na nfz tu się tyle czeka robią pierwsze usg dopiero w 13, 14 tc..



Chyba zrobię betę w przyszłym tygodniu dla swojego własnego spokoju. Niby myślę pozytywnie ale jak widzę, że co chwile któraś z nas odchodzi z forum to nabieram obaw..
Strasznie długo czekasz na USG. Ja na NFZ miałam w 7 tyg. Jutro znowu idę by sprawdzić czy wszystko ok. A przecież do 10 tyg musi być potwierdzona ciąża!
 
reklama
Cześć.
Nadrabiam przy porannej kawie w pracy :)
Ależ zazdroszczę już wszystkim po wizytach - no i gratuluję!!! Ja dopiero w następny piątek, choć i tak pewnie nie będzie jeszcze serduszka - ale dla mnie po cp punkt nr 1 to zobaczyć zarodek we właściwym miejscu, potem będę się martwić o serduszko :)

@kwasek mnie ostatnio moja 7-latka zapytała - "a czemu masz taki wypuchły brzuszek?" - jeszcze nie wie.

@Sliim nie ma co się martwić, i tak nic nie poradzisz :( chociaż wiem że to trudno, bo człowiek chciałby mieć jakąś tam pewność... Będzie dobrze!
 
Strasznie długo czekasz na USG. Ja na NFZ miałam w 7 tyg. Jutro znowu idę by sprawdzić czy wszystko ok. A przecież do 10 tyg musi być potwierdzona ciąża!
Wiem właśnie i nie jestem z tego zadowolona..
Ginekolog potwierdziła ciaze z wyniku beta hcg i w dokumentacji napisała ze byłam u niej na początku 7 tc
 
Ja też jeszcze muszę czekać do następnego poniedziałku na serduszko Ale jestem zapisana na środę prywatnie to może mi już coś powie. To będzie 7.0 więc powinno już bic.
 
@Sliim fajnie masz, że masz tak szybko na nfz. A jakiś fajny lekarz? U mnie na nfz sami beznadziejni i nawet nie próbuję. Mój ukochany ginek (prowadził moją pierwszą ciążę i miał morze cierpliwości do mnie i do tego super specjalista), teraz to nawet na abonament nigdzie nie przyjmuje i za każda wizytę po 130 zł :(

@iskierka2610 w następny poniedziałek - czyli 06.08? - bo jeśli tak to mam dokładnie tak samo :) Też będzie 7.0 wtedy.
 
@Sliim fajnie masz, że masz tak szybko na nfz. A jakiś fajny lekarz? U mnie na nfz sami beznadziejni i nawet nie próbuję. Mój ukochany ginek (prowadził moją pierwszą ciążę i miał morze cierpliwości do mnie i do tego super specjalista), teraz to nawet na abonament nigdzie nie przyjmuje i za każda wizytę po 130 zł :(

@iskierka2610 w następny poniedziałek - czyli 06.08? - bo jeśli tak to mam dokładnie tak samo :) Też będzie 7.0 wtedy.

U nas w mieście też nie ma żadnego dobrego ginekologa. Tylko jeden który przyjmuje prywatnie i wizyta 150zl. W poprzedniej ciąży do niego chodziłam i byłam zadowolona. Badanie i usg na każdej wizycie. I oczywiście zdjęcie dla tatusia.

U mnie w środę 1.08 będzie 7.0
 
@Sliim fajnie masz, że masz tak szybko na nfz. A jakiś fajny lekarz? U mnie na nfz sami beznadziejni i nawet nie próbuję. Mój ukochany ginek (prowadził moją pierwszą ciążę i miał morze cierpliwości do mnie i do tego super specjalista), teraz to nawet na abonament nigdzie nie przyjmuje i za każda wizytę po 130 zł :(

@iskierka2610 w następny poniedziałek - czyli 06.08? - bo jeśli tak to mam dokładnie tak samo :) Też będzie 7.0 wtedy.
130 i tak nie tak zle ;-) bo ja 180 place
 
U nas w mieście też nie ma żadnego dobrego ginekologa. Tylko jeden który przyjmuje prywatnie i wizyta 150zl. W poprzedniej ciąży do niego chodziłam i byłam zadowolona. Badanie i usg na każdej wizycie. I oczywiście zdjęcie dla tatusia.

U mnie w środę 1.08 będzie 7.0
A tatus nie chodzil z Tobą na wizyty? Moj maz jak tylko moze to jezdzi ze mną na usg :)
 
Mieszkam w PL niestety na nfz tu się tyle czeka robią pierwsze usg dopiero w 13, 14 tc.
Ja poprzednie dwie ciaze prowadzilam na NFZ, gdzie pierwsze usg mialam w 13 tyg, bo trzeba bylo czekac.
Lekarka na badaniu podrecznym ustalila, ze ciaza w macicy, bo macica powiekszona i odpowiada tygodniowi od OM.
To mi wystarczylo, bety nigdy nie robilam. Ogolnie dobrze sie czulam, nic sie nie dzialo, wiec czekalam do portwszego usg, ktore bylo tym pierwszym najwazniejszym - genetycznym z pomiarami.
 
reklama
Hejo ja już też po wizycie według usg 6 tydzień i 1 dzień według okresu 6tydz I 6 dni maleństwo dość spore 3.3cm serduszko widziałam jak bije jestem przeszczesliwa ja też wizytę mam 21 sierpnia o 15.20 a ty?

Gratulacje!

Dziewczyny ja się z Wami żegnam. Niestety ciąża obumarła, zarodek zatrzymał się na 3 mm, w czwartek mam zabieg. Życzę Wam nudnych, spokojnych i zdrowych ciąż. Niech Wasze Dzieciątka pięknie się rozwijają

Bardzo współczuję. Na pewno następnym razem się uda.

Ja też tak Was czytam i zaczynam się martwić znowu, zwłaszcza tym, że nic jeszcze nie było widać... Wczoraj co prawda przetrzepałam internet i wszędzie piszą że w 5 tygodniu może tak być. Szczególnie że nie wiem kiedy dokładnie była owu +/- 2dni...
Strasznie mi bulgocze w brzuchu.. :szok:
 
Do góry