reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Tez nie mam zamiaru wyreczac sie dziecmi :)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty bo z tego co pamiętam to ich dzis dużo
 
Ja zamiast wyręczać się dziećmi, z chęcią oddałabym dzieciarnię do ich cioci, bo wtedy spokój i cisza w mieszkaniu, więc z takim maluszkiem (noworodkiem) to aż nawet miło się siedzi ;)
teraz już nikt mi nie powie, że z pierwszym dzieckiem jest ciężko sobie zorganizować dzień :D
 
Ja dwójkę synów urodziłam SN. Pierwszy poród był dla mnie ciężki ( wiadomo pierworodka i strach) poszło szybko bo o 4 byłam na izbie i urodziłam o 8:40, bez znieczulenia :-( . Drugi poród to bajka... szpital o 8 i mały był już o 12. Miałam znieczulenie i tak naprawdę to ból był z 30 minut przed parciem? Teraz chyba chciałbym CC. Nie chce po raz trzeci być zszywana :-(
 
tylko dajcie koniecznie znac po wizytach, przeżywam jak bym sama szła na wizytę!!
też byłam szyta, i kurcze strasznie mi to przeszkadzało zwłaszcza że szwy długo miałam. ( cały czas mnie te blizny bolą) raz mnie cieli a za drugim sama pękłam!!
 
Ja zamiast wyręczać się dziećmi, z chęcią oddałabym dzieciarnię do ich cioci, bo wtedy spokój i cisza w mieszkaniu, więc z takim maluszkiem (noworodkiem) to aż nawet miło się siedzi ;)
teraz już nikt mi nie powie, że z pierwszym dzieckiem jest ciężko sobie zorganizować dzień :D
Masz rację! Obecnie moi chłopcy mają po 10 i 8 lat, zajmują się sami sobą i teraz podczas wakacji ogólnie sielanka... od września idą do szkoły a ja będę leniuchowac
 
Masz rację! Obecnie moi chłopcy mają po 10 i 8 lat, zajmują się sami sobą i teraz podczas wakacji ogólnie sielanka... od września idą do szkoły a ja będę leniuchowac
uwielbiam czas, kiedy dzieciaki są w szkole/przedszkolu <3 najlepsze chwile, serio. Jeden minus - trzeba ich codziennie rano na tą 8:00 zaprowadzić, ale potem spokój i hulaj dusza! <3
 
uwielbiam czas, kiedy dzieciaki są w szkole/przedszkolu <3 najlepsze chwile, serio. Jeden minus - trzeba ich codziennie rano na tą 8:00 zaprowadzić, ale potem spokój i hulaj dusza! <3
Hehe no moj tez teraz mi marudzi,ze mu sie nudzi , staram sie zajecie mu zorganizować ,czy kolegów zaprasza jedzie gdzieś, ale wiadomo nie co dzień. Pojdzie do szkoły to odpoczne [emoji23] od stekania
 
reklama
uwielbiam czas, kiedy dzieciaki są w szkole/przedszkolu <3 najlepsze chwile, serio. Jeden minus - trzeba ich codziennie rano na tą 8:00 zaprowadzić, ale potem spokój i hulaj dusza! <3
Dobrze jak szkoła na 8... u nas w roku ubiegłym lekcje na 8 mieli tylko dwa razy, reszta to 11:50 porażka a nie godzina. Ale cóż cieszę się że pobede w domu od roku szkolnego- syn zaczyna 4 klasę,młodszy 2'.. więcej nauki. Będę bardziej na bieżąco ze wszystkim.. tylko od marca to już chyba tak kolorowo nie będzie
 
Do góry