reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Hehe no moj tez teraz mi marudzi,ze mu sie nudzi , staram sie zajecie mu zorganizować ,czy kolegów zaprasza jedzie gdzieś, ale wiadomo nie co dzień. Pojdzie do szkoły to odpoczne [emoji23] od stekania
Dziecko musi się ponudzic.... wtedy zaczyna myśleć kombinować aż uwierz w końcu znajdź zajecie.... nuda wcale nie jest taka zla..
 
reklama
Ja zamiast wyręczać się dziećmi, z chęcią oddałabym dzieciarnię do ich cioci, bo wtedy spokój i cisza w mieszkaniu, więc z takim maluszkiem (noworodkiem) to aż nawet miło się siedzi ;)
teraz już nikt mi nie powie, że z pierwszym dzieckiem jest ciężko sobie zorganizować dzień :D

Mając jedno wydaje się, że ciężko sie zorganizować [emoji23] z każdym kolejnym lepiej jest z ogarnięciem.
 
I ja również trzymam kciuki... moja wizyta z ustaleniem terminu porodu i badaniami 2 sierpnia... ale czuję tą ciążę już coraz bardziej... tak mi ciężko, jakoś tak dziwnie duszno? Mdli...
 
Dziecko musi się ponudzic.... wtedy zaczyna myśleć kombinować aż uwierz w końcu znajdź zajecie.... nuda wcale nie jest taka zla..
Musi, musi, byle nie za dlugo, bo jak sie ma jedynaka to jednak trzeba mu czas organizowac, taka prawda.
Organizacja jakichs wyjsc czy ogolna z jednym dzieckiem to bajka, ale wiecej niz jedno dziecko, nawet z wieksza roznica wieku, to zawsze jest komfort, ze matka moze miec troche odpoczynku, bo dzieci czy to sie razem pobawia, pogadaja, poszarpia czy po prostu beda ze soba :)
 
uwielbiam czas, kiedy dzieciaki są w szkole/przedszkolu <3 najlepsze chwile, serio. Jeden minus - trzeba ich codziennie rano na tą 8:00 zaprowadzić, ale potem spokój i hulaj dusza! <3

Dokładnie, wstanie na tą 8 to mój największy dramat w dzień wolny. Ale za to o 12 mam już ogarnięte mieszkanie, pranie i zakupy ☺️

Teraz zaczynamy zerówkę więc liczę że będę codziennie zaprowadzać i odbierać i nie będę musiała na nikim polegać. Ani kazać dziecku przesiadywać w świetlicy.
 
A u nas to 3 to bedzie potem jak jedynak tak mi sie zdaje bo ta 2 teraz razem sie zabawi zajmie sobie czas a malenstwo poki podrosnie to ta 2 to juz duza bedzie
 
reklama
Musi, musi, byle nie za dlugo, bo jak sie ma jedynaka to jednak trzeba mu czas organizowac, taka prawda.
Organizacja jakichs wyjsc czy ogolna z jednym dzieckiem to bajka, ale wiecej niz jedno dziecko, nawet z wieksza roznica wieku, to zawsze jest komfort, ze matka moze miec troche odpoczynku, bo dzieci czy to sie razem pobawia, pogadaja, poszarpia czy po prostu beda ze soba :)
Oj tak ! Teraz jest bardzo fajnie ale było ciężko... bardzo ciężko. Też staram się by w tym czasie kiedy jestem na urlopie i sa wakacje dzieci codziennie coś robiły, zabieram ich.choćby do parku, kina, na basen,lody... ale jak sięgnę pamięcią moje dzieciństwo toczyło się koło bloku i placu zabaw i jak fajnie było
 
Do góry