reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Polecam branie tabletki w nocy :) Ja dlugo nie moglam zbić tsh i dopiero jak zaczelam brac w nocy to sie udalo. Dowiedzialam sie o tym na grupie o niedoczynnosci, ze ta tabletka potrzebuje wiecej czasu na wchloniecie niz pol godziny albo tak jak moja endo kazala - 15 min. No i jest to wygodne, bo wstaje w nocy do toalety i biore tabletka a rano juz moge jeść jak tylko watane :D
Też tak nieraz robie, no chyba że ostatnio posiłek był jakoś późno to nie. Jednak ja ze zbiciem nie mam peoblemu więc jakoś tam mój irganizm daje radę [emoji6]
 
Bardzo dobre zestawienie witamnin dla ciężarnych, jeśli ktoś się zastanawia:
Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Analiza i ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka

Niestety, ginekologom w prywatnych gabinetach nie ufam w kwestii polecania witamin, bo polecają oni takie, na jakie mają podpisane umowy z firmami farmaceutycznymi i za propagowanie sprzedaży otrzymują od tych firm różne granty :p
Także ja wole obiektywne zestawienie witamin pod kątem składu.
Mój wybór to DoppelHerz Mama Premium.
 
Bardzo dobre zestawienie witamnin dla ciężarnych, jeśli ktoś się zastanawia:
Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Analiza i ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka

Niestety, ginekologom w prywatnych gabinetach nie ufam w kwestii polecania witamin, bo polecają oni takie, na jakie mają podpisane umowy z firmami farmaceutycznymi i za propagowanie sprzedaży otrzymują od tych firm różne granty [emoji14]
Także ja wole obiektywne zestawienie witamin pod kątem składu.
Wlasnie to samo napisalam
 
Bardzo dobre zestawienie witamnin dla ciężarnych, jeśli ktoś się zastanawia:
Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Analiza i ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka

Niestety, ginekologom w prywatnych gabinetach nie ufam w kwestii polecania witamin, bo polecają oni takie, na jakie mają podpisane umowy z firmami farmaceutycznymi i za propagowanie sprzedaży otrzymują od tych firm różne granty [emoji14]
Także ja wole obiektywne zestawienie witamin pod kątem składu.
Mój wybór to DoppelHerz Mama Premium.
He he no właśnie też tą stronkę wcześniej wstawiłam bo faktycznie nieźle jest to zrobione. Taaaak lekarze polecają "swoje" witaminki [emoji3][emoji3]
 
He he no właśnie też tą stronkę wcześniej wstawiłam bo faktycznie nieźle jest to zrobione. Taaaak lekarze polecają "swoje" witaminki [emoji3][emoji3]
Czytalam ze w tych co ty bierzesz to trzy tabletki trzeba dziennie nie muli cie po nich. Ja mam bardzo wrazliwy zoladek mnie kazda witamina sie odbija
 
reklama
Czytalam ze w tych co ty bierzesz to trzy tabletki trzeba dziennie nie muli cie po nich. Ja mam bardzo wrazliwy zoladek mnie kazda witamina sie odbija
Pisałam, że to są od 13 tygodnia !!!! I tam są osobno DHA. Teraz biorę więcej tabletek dziennie bo mam wszystko osobno
 
Do góry