reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja mam happy baby z pampersow fajne sa obrazki i opisy, szkoda ze apki tez ciazy jakas nie wyliczaja od owulacji była by pewniejsze
Ja mam apke ustawioną pod owulacje tzn od owulacji odjełam dwa tygodnie i jest [emoji3] i ostatnio pokryło się idealnie z usg.

Podrzucam jeszcze raz analizę witaminek:

Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Analiza i ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka

Narazie biorę wszystko co potrzebuję osobno a od 12 tygodnia Prenatal DUO. Poleca to mój gin no i ma dobrą analizę na stronce.
 
reklama
U mnie brak apetytu. Niby jestem glodna, zjem trochę i juz niechce. W dodatku mam male plamienia przy podcieraniu. 30 wizyta zobaczymy czy bedzie widać bijace serduszko. Bierzecie juz jakies witaminy? Mi prZepisał kwas foliowy
Ja chyba mam sposob na brak apetytu i mdlosci. Zanim wstane z lozka jem cokolwiek (klade sobie obok wieczorem). No herbatniki, bułkę, banana i mnie pozniej juz tak nie męczy
 
Ja chyba mam sposob na brak apetytu i mdlosci. Zanim wstane z lozka jem cokolwiek (klade sobie obok wieczorem). No herbatniki, bułkę, banana i mnie pozniej juz tak nie męczy
Mnie muli jak jestem glodna i nic nie zjem, a wlasnie tez lubie takie przekaski owoc, jak tylko wstaje i 5 rano juz jem
 
Ja dopiero teraz zaczęłam brać bo nie planowaliśmy teraz dziecka. Lena jest jesZcze malutka. Niewiem jak to będzie...boję się że nie donoszę. Corcie trzeba dźwigać i nie mam czasu na odpoczynek. Przy niej to nawet zapominam zjeść...
Mam tak samo kochana, córka za 4 dni skończy 16 mcy i jest absorbująca i do tego miałam plamienia i poronilam w kwietniu ale trzeba byc dobrej myśli :) damy rade!
 
Ja mam apke ustawioną pod owulacje tzn od owulacji odjełam dwa tygodnie i jest [emoji3] i ostatnio pokryło się idealnie z usg.

Podrzucam jeszcze raz analizę witaminek:

Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Analiza i ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka

Narazie biorę wszystko co potrzebuję osobno a od 12 tygodnia Prenatal DUO. Poleca to mój gin no i ma dobrą analizę na stronce.
Ja poki co biore kwas i magne b6 jutro jade do gina i spytam jak bede brala jakies inne witaminy to te musze odrzucic chyba ,bo w tamtych wszystko jest?
 
reklama
Do góry