reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja się zaraziłam cytomegalią w ciąży z synem. Mimo że zaraziłam się dopiero w III strymestrze, to i tak syn urodził się z wrodzoną cytomegalią :( Masakra pierwsze kilka miesięcy. A i tak mieliśmy bardzo dużo szczęścia, bo naoglądałam się na oddziale w Centrum Zdrowia Dziecka, tych co szczęści anie mieli :(
Jejku, współczuję :(
Moja bliska koleżanka poroniła w 13 tygodniu przez tę chorobę.
Ja w pierwszej ciąży badałam przeciwciała i przechodziłam ją kiedyś. Ale myślę, ze lekarze ja trochę lekceważą - wypisują masę badań, a to pomijają...
 
Jejku, współczuję :(
Moja bliska koleżanka poroniła w 13 tygodniu przez tę chorobę.
Ja w pierwszej ciąży badałam przeciwciała i przechodziłam ją kiedyś. Ale myślę, ze lekarze ja trochę lekceważą - wypisują masę badań, a to pomijają...

Z tegi co wyczytalam na internecie, to pomijaja te badania bo i tak sie juz nic nie da zrobic, jesli zachorujesz. Nie ma zadnych lekow, ktore moga pomoc ograniczyc ryzyko przejscia choroby na dziecko...
 
Dziewczyny znalazł się mój wynik z bety
Powiedzcie mi jaka ta beta czy to norma czy nie wasze bety jakieś duże a moja sama nie wiem wizyta pierwsza 24 lipiec
OM 11 czerwca
Owulacja 25 czerwiec tak myślę
10.07 - beta 21,8
12. 07- beta 95,8
18.07- beta 573
Trochę się martwie przy takiej becie we wtorek pewnie nie wiele zobaczę na wizycie powinien byc pecherzyk widoczny?
 
reklama
Bardzo dobre zestawienie witamnin dla ciężarnych, jeśli ktoś się zastanawia:
Link do: Witaminy w ciąży - jak wybrać najlepsze? Analiza i ranking 25 popularnych suplementów diety. - Pan Tabletka

Niestety, ginekologom w prywatnych gabinetach nie ufam w kwestii polecania witamin, bo polecają oni takie, na jakie mają podpisane umowy z firmami farmaceutycznymi i za propagowanie sprzedaży otrzymują od tych firm różne granty :p
Także ja wole obiektywne zestawienie witamin pod kątem składu.
Mój wybór to DoppelHerz Mama Premium.


Moja ginekolog a wiem ze mogę jej ufać uważa że nie ma żadnych badań potwierdzających ze branie jakichkolwiek suplementów przez Ciezarne ma pozytywny wpływ na ciążę. Lepiej częściej robic morfologia i suplementrwać te składniki w których jest niedobór
 
Do góry