reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja też bym nie robiła ale moja lekarka jest jakaś wyczulona na to i każe mi robić. Dla mnie ta pierwsza by już wystarczyła, bo to sam stres...
Niby mam jej podać wynik SMS i może mnie przyjmie w wolnym czasie na usg na oddziale szpitalnym, ale prywatnie mam u niej wizytę za tydzień we wtorek i nie wiem czy lepiej nie poczekać do tego wtorku niż biegać teraz skoro w czwartek nie było zarodka. Zawsze to tydzień dłużej z nadzieją ;-)
Nie z zadna nadzieją tylko potwierdzeniem ze wszystko jest ok ;-) ja bym chyba poczekala.. nie lubie szpitali xD
 
reklama
Masz troche powyżej normy, ja tez mam za duzo w innych jednostkach, bo 2,610 gdzie norma w I trymestrze jest do 2,5 i się stresuje :( musze zrobić resztę tarczycowych, FT3 i FT4, antyTPO, myślisz ze lekarz włączy Ci jakies leki?
To jakies inne normy u mnie do 4.59, ponic lepiej za wczas dac leki poki wyzej nie rośnie tam mi koleżanka mowila kiedys, nie wiem boje sie nie jestem zwolennikiem lekow strzege ich jak ognia
 
Odetchnelam beta 7026,3 wedlug moich obliczen miala byc 1500 a tu taki skok ,ale już mi lzej

Super:)

Wykorkuję z tą moją betą :( właśnie odebrałam wynik i już nie wiem co myśleć. Wyczytałam, że po przekroczeniu 1200 podwaja się wolniej (w ok 96 godz) tylko czy to prawda?
05.07. 2035
09.07. 3953
14.07. 8751
Dobrze, że przynajmniej nie spada..

A sprawdzałaś sobie w jakimś kalkulatorze te przyrosty? Kiedy idziesz do lekarza?

Hej ja po wizycie.nie dowiedziałam się za dużo tak jak myślałam ale najważniejsze że pecherzyk jest w macicy[emoji38]jakoś bałam się pozamacicznej.dala mi skierowanie na badania.wizyta dopiero za 3 tyg ale wcześniej pójdę do innej zobaczyć jaka jest.
Adeline89 piękna beta.super

Super, że wszystko ok:)

U mnie póki co z wynikow infekcja układu moczowego... Jakie antybiotyki w ciąży bralyscie? Brała któraś Monural?
Czekaaaaaaam na bete!!!!! :(:(

Ja brałam kiedyś Duomox.
 
reklama
Do góry