reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
W ogole kalkulator na necie wylicza mi nieprawidłowy przyrost według niego powinnam miec 5tys co drugi dzien jakis sfiksowany.
Juz teraz sama zgupialam jesli beta w 9 lipca jest 177 to ile powinna miec 16? Obliczy mi ktos czy ja zle licze.
 
reklama
U mnie póki co z wynikow infekcja układu moczowego... Jakie antybiotyki w ciąży bralyscie? Brała któraś Monural?
Czekaaaaaaam na bete!!!!! :(:(
 
SA takie źródła że..." wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale 1200 mIU/ml-6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml ten czas może być jeszcze dłuższy" ale nie poznałam żadnego przypadku... Moja beta wcześniej też jakieś dziwne przyrosty i wiara zostaje. A każdy przypadek pewnie indywidualny i najważniejsze usg :*
Ja tez tej bety nie kumam
 
Bo podobno w ktoryms momencie wolniej rosnie a nawet chyba spada. Kiedy masz wizyte? Bedzie dobrze, zobaczysz :)


Ojjj ile ja jestem spokojniejsza jak tej bety nie robie.
W tej ciazy wyszlam z zalozenia ze co ma byc to i tak bedzie.

Ja też bym nie robiła ale moja lekarka jest jakaś wyczulona na to i każe mi robić. Dla mnie ta pierwsza by już wystarczyła, bo to sam stres...
Niby mam jej podać wynik SMS i może mnie przyjmie w wolnym czasie na usg na oddziale szpitalnym, ale prywatnie mam u niej wizytę za tydzień we wtorek i nie wiem czy lepiej nie poczekać do tego wtorku niż biegać teraz skoro w czwartek nie było zarodka. Zawsze to tydzień dłużej z nadzieją ;-)
 
Ja też bym nie robiła ale moja lekarka jest jakaś wyczulona na to i każe mi robić. Dla mnie ta pierwsza by już wystarczyła, bo to sam stres...
Niby mam jej podać wynik SMS i może mnie przyjmie w wolnym czasie na usg na oddziale szpitalnym, ale prywatnie mam u niej wizytę za tydzień we wtorek i nie wiem czy lepiej nie poczekać do tego wtorku niż biegać teraz skoro w czwartek nie było zarodka. Zawsze to tydzień dłużej z nadzieją ;-)
Ja idę w piatek az sie boje
 
reklama
Jaki kalkulator uzywasz ja przed chwila liczylam i wyszedl mi nieprawidlowy przyrost wiec nie kumam tych kalkulatorów. Blizniaki raczej niemożliwe u nas nikt nie ma,a tabletek anty nie bralam
Będziesz pierwsza hehe
Bellybest friend wpisałam datę 9- 177 i kolejna 16. 07 jeśli dobrze rozumiem... Wzrost minimalny 66% powinien być :) a jak wpisuje 1100 to przyrost 68% :p niezle
Będziesz pierwsza z bliźniakami :p taka szansa też istnieje hehe
 
Do góry