reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
AngelMum obawy o wszystko, o to czy z dzieckiem bedzie wszystko ok, czy bedzie zdrowe. Boję się ze staranie o 2dziecko to była pochopna decyzja :(
 
Dzien dobr, ojej ależ Wy tu postow produkujecie. Moj synek dopiero ma drzemke i mam chwilke by usiasc i poczytac:)
Umowilam się na wizytę do gina. Idę 24.07, to bedzie 6+3, wiec mam nadzieje, ze bedzie juz serduszko:)

Myślałyście juz nad imionami? Wiem ze to duzo czasu ale jak bedzie dziewczyna to nie mam pomyslu -.-
U nas dla dziewczynki chcialabym Marta lub Gabrysia, na chlopca pomyslow brak. Juz w pierwszj ciazy mielismy problem z wyborem imienia:)


U mnie będzie 7 tydzień , lekarz mówi lecieć ,nie stresować się, odpoczywać . W sobotę lecę , będę się odzywała

Na długo lecisz? Kciuki i informuj!

Ja w sumie nie lecę ale chciałam jechać w sierpniu nad morze to tez sporo km spytam gina tak samo czy moge,ale mysle,ze chyba nie bedzie problemu,raczej zalecaja powstrzymywać sie od podrozy w stanie zaawansowanym
Ja w poprzedniej ciąży miałam zaplanowany wyjazd ponad 1500km i gin nie miał nic pzeciwko. Niestety 2 tygodnie przed wyjazdem szyjka mocno mi się skróciła i to był moment, kiedy jednak mi odradził taką długą podróż. Zresztą sama się wedy przestraszyłam.

Używacie czegoś na rozstępy? Ja od 2 tyg się smaruje , a coraz więcej mi rozstępów wychodzi
To chyba niestety kwestia genetyki. Ja w poprzedniej ciąży caly czas się smarowalam olejkiem z Babydream i nic nie wyszło, ale myślę że po prostu nie mam do tego predyspozycji. W zamian miałam taaaaaaki cellulit:(
 
AngelMum obawy o wszystko, o to czy z dzieckiem bedzie wszystko ok, czy bedzie zdrowe. Boję się ze staranie o 2dziecko to była pochopna decyzja :(
Ale chyba nie jest przesądzone,że z drugim dzieckiem będzie też coś nie tak? Nie zamartwiaj się proszę, to nic nie da. Martwić się będziesz jak będzie powód do tego. Wiem,że łatwo się mowi jednak gorzej zrealizować bo sama świruję co minutę jednak co pozostało? [emoji3] czekać [emoji6]
 
Ale chyba nie jest przesądzone,że z drugim dzieckiem będzie też coś nie tak? Nie zamartwiaj się proszę, to nic nie da. Martwić się będziesz jak będzie powód do tego. Wiem,że łatwo się mowi jednak gorzej zrealizować bo sama świruję co minutę jednak co pozostało? [emoji3] czekać [emoji6]

nawet nie ma co patrzyć na te testy papa, bo już będą i tak złe , bo oni je robią też na podstawi wieku i tego co kiedyś było więc nie wiem czy sobie ich nie oszczędze
 
reklama
Do góry