reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Ja mam nawet na wewnętrznej stronie ud kolo kolan blisko, teraz schudlam 22kg to dopiero widać

Pewnie jakbym tyle schudła to też by było mocniej widać, narazie widać, że byłam w ciąży [emoji14] i dopiero po 7 latach od urodzenia córki nałożyłam strój dwuczęściowy, po przekonaniach A, że nie wyglądam źle... Pogodziłam się z tym
 
Pewnie jakbym tyle schudła to też by było mocniej widać, narazie widać, że byłam w ciąży [emoji14] i dopiero po 7 latach od urodzenia córki nałożyłam strój dwuczęściowy, po przekonaniach A, że nie wyglądam źle... Pogodziłam się z tym
Mi i tak.jakis tam brzuszek u dołu zostal wiadomo jak sie tyle miało nadwagi to juz nie zniknie tak tym bardziej ze z synem mialam ogromny brzucu
 
teraz na necie znalazłam ,że ten lek to chyba clexane co mi mówił zastrzyk , i teraz mam obawy czy to pomoże czy zaszkodzi
Tak Clexane i też pod innymi nazwami. Niby nie powienien zaszkodzić jednak podanie go powinno mieć jakieś podstawy, chociaż wielu lekarzy daje właśnie przy wielu poronieniach tak zapobiegawczo.
A ja mam dzisiaj jakiś depresyjne dzień. Byłam u genetyka z synem i niby nic, ale jakoś mnie obawy naszły ...
Jakie obawy? Tule mocno [emoji8][emoji8]
U mnie będzie fasolka jak narazie, potem kluska a potem się zobaczy, dzieciaki może jakiś pomysł podsuną [emoji848]
Imiona jakieś tam mamy jednak narazie też jest dzidziołek, fasolina, bąbelek.
 
reklama
Tak Clexane i też pod innymi nazwami. Niby nie powienien zaszkodzić jednak podanie go powinno mieć jakieś podstawy, chociaż wielu lekarzy daje właśnie przy wielu poronieniach tak zapobiegawczo.Jakie obawy? Tule mocno [emoji8][emoji8]Imiona jakieś tam mamy jednak narazie też jest dzidziołek, fasolina, bąbelek.
Wlasnie ja go zrozumialam,ze raz mi tylko da przed 6 tygodniem mozliwe to,ze raz mozna?
 
Do góry