reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Ja mam taki sam dylemat. W 9tc lekarz powiedział mi płeć i nie wiem co o tym myśleć.

Miałam mieć wczoraj wynik testu PAPPA. Dziś poszłam na wyniki i po odbiór i nie ma. W czwartek mam usg genetyczne i nie wiem co robić. Niby jutro ma mi dac pani z laboratorium znać czemu ich nie ma. Nie wiem czy uda mi się do czwartku nowe zrobić jeśli z tymi coś nie tak. I ciekawe czy lekarz będzie chciał wyniki zrobione tydzień wcześniej.

Mój synek zaczął strasznie płakać jak go oddaje do żłobka. Tak mi go szkoda. Mogę go nie oddawać Ale chce żeby trochę z dziećmi się pobawil.
Na test możesz czekać dwa-trzy dni. Jeśli robiłaś w Synevo, to mieli problem z systemem. Bo moje wyniki były dopiero wczoraj.
 
reklama
Wlasnie dlatego bylam tez zdziwiona... I chyba dobrze, ze nie uwierzylam do konca temu lekarzowi :laugh2:
Tak na logike nawet bylo do dla mnie za wczesnie, choc jestem laikiem w tej kwestii...

Zobaczymy, co kolejne USG pokaze - fajny jest ten dreszczyk emocji! :D:D;);)
My na prenatalnych usłyszeliśmy płeć :) 13 tydz. Nie do końca tak jest chyba, że się nie da. Bo mam wrażenie, że mój ginekolog to oglądał jąderka:)
 
Witaj! Gratulacje! :)

Moj maz tez byl od poczatku nastawiony na chlopca (on to wiedzial! :laugh2:), tak samo jak ja (ja tu czulam! :laugh2:)! Tez bralismy pod uwage imie Oliwier! ;) Ale jak na prenatalnych wyszla podobno dziewczynka, to teraz czekamy na kolejne badania, zeby sie upewnic, czy nam sie ta informacja aby na pewno potwierdzi! ;)
Będzie Oliwia??? [emoji57]
 
Cześć Dziewczyny, witam się i ja :blink:jestem mamą 11 miesięcznej dziewczynki i tak jak Wy czekam na marcowego dzidziusia :blink:jestem już po usg prenatalnych i na 90% będę mieć drugą córeczkę. Czekam na wyniki z krwi i mam nadzieje, że już dzisiaj będę coś wiedziała, bo strasznie długo to trwa, badanie robiłam 28 sierpnia.
Cześć Nataliaaj;-) ;)
Witaj, gratulacje :)
ja miałam badanie 27.08 i też czekam na wprowadzenie wyników testu Pappa do programu.
 
Ja mam nawracajace afty jak tylko zjem coś brudnego... Od razu wiem czy w knajpie myją owoce :p Nic się z tym nie robi, bo nawet dezaftan działa na krótką chwilę i bez sensu to stosować.
Spróbuj plukać preparatem Octenidol, jest świetny mi pomaga na afty po dwukrotnym płukaniu. Jest bez alkoholu.
 
reklama
My na prenatalnych usłyszeliśmy płeć :) 13 tydz. Nie do końca tak jest chyba, że się nie da. Bo mam wrażenie, że mój ginekolog to oglądał jąderka:)

No ale wlasnie chyba przy chlopcach latwiej wczesniej stwierdzic plec, jesli cos na USG miedzy nozkami wystaje - wtedy wszystko jasne! A jesli nie wystaje, to albo sie schowalo, albo nic nie ma :laugh2::laugh2::laugh2:
Chyba, ze lekarze jakos to jeszcze inaczej oceniaja - nie mam pojecia ;)
 
Do góry