reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Serdecznie witam nowe mamusie[emoji5]
U mnie kiepsko. Synek chyba zarazil sie ode mnie jelitowka. Wczoraj wieczorem zwymiotowal w samochodzie. Caly fotelik, wszystko do prania. W nocy nie wymiotowal, ale spal bardzo niespokojnie. W dodatku balam sie, ze bedzie wymiotowal i sie tym zadlawi, wiec nie moglam spac z tego stresu.. Dzisiaj ma biegunke lekka. Mam nadzieje, ze szybko mu przejdzie.
U mnie dopiero poludnie ale Wam zycze milego, spokojnego niedzielnego wieczoru[emoji5]
Uuuu, sezon chorobowy się zaczyna...
 
Dzien dobry wszystkim! :)

Czy ja mam dobre wrazenie, ze wieksza czesc z nas jest juz na L4?

Jak trzymacie sie Wy - pracujace kobietki? Ja dzis jak budzik zadzwonil o 5 myslalam, ze to jakis zart... Niewazne ile bym spala ale jesli na dworze jest ciemno, to nie obudze sie wyspana! Przeraza mnie to, ze z dnia na dzien bedzie coraz ciemniej, a do pracy wstac trzeba... I tak sobie rano mysle, ze bardzo zazdrodzcze dziewczynom na zwolnieniu! ;)
 
Dzien dobry wszystkim! :)

Czy ja mam dobre wrazenie, ze wieksza czesc z nas jest juz na L4?

Jak trzymacie sie Wy - pracujace kobietki? Ja dzis jak budzik zadzwonil o 5 myslalam, ze to jakis zart... Niewazne ile bym spala ale jesli na dworze jest ciemno, to nie obudze sie wyspana! Przeraza mnie to, ze z dnia na dzien bedzie coraz ciemniej, a do pracy wstac trzeba... I tak sobie rano mysle, ze bardzo zazdrodzcze dziewczynom na zwolnieniu! ;)
Ja jeszcze pracuję i planuję jeszcze jakiś czas zobaczymy ile dam radę;) co dzień pobudka przed 6, coraz ciężej mi się zebrać do pracy bo po prostu mi się nie chce:p leń mnie dopadł wolałbym w domu posiedzieć i poleżeć;)
 
Ja jeszcze pracuję i planuję jeszcze jakiś czas zobaczymy ile dam radę;) co dzień pobudka przed 6, coraz ciężej mi się zebrać do pracy bo po prostu mi się nie chce:p leń mnie dopadł wolałbym w domu posiedzieć i poleżeć;)

Ja mam w planie prace do konca listopada... Znam tego lenia - mnie dopadl sadze dokladnie taki sam! Tak sie zastanawiam, czy to z powodu ciazy tak bardzo mi sie nie chce, czy po prostu jestem z natury leniwa, czy to po prostu ta swiadomosc, ze tak na prawde moglabym juz teoretycznie do pracy nie chodzic powoduje, ze tak bardzo sie nie chce! ;););)
 
reklama
Do góry