reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
W takim razie ja się dołączam z moja na 70% dziewczynka :D mała waży 100 gram i ma prawie 9cm, serduszko bardzo ładnie bije w ogóle moja mała jest cudowna :D

Jeśli któraś z dziewczyn mogłaby dopisać mi do tabelki , że będzie dziewczynka i imię Zuzanna to będę bardzo wdzięczna :blink:
Super! Który to tydzień ? I pochwal się wrażeniami z wizyty :)
 
reklama
Super! Który to tydzień ? I pochwal się wrażeniami z wizyty :)
Wczoraj był 14+3 :) oj powiem Ci że facet super wszystko nam pokazał, w ogóle taki człowiek że nie da się przy nim stresować, cały czas zartowalismy, podejście świetne do pacjentek, zdjęcia mi zrobił nawet udało mu się znaleźć rączkę i też zrobił zdjęcie rączki, no widać że kocha to co robi i wcale nie bierze dużo pieniędzy, a sprzęt ma dobry , bo robi też zdjęcia w 3d. Próbował zrobić mojej małej ale mówi że niestety jest już za duża i jak pokazał jakby to wyglądało to mówił że nam takiego zdjęcia nie da bo wygląda jak kosmita xD i w sumie miał rację xD wziął ode mnie 140 zł i nie namawiał na kolejne wizyty u niego! Co też mnie zaskoczyło, powiedział, że jeśli chcemy dokładniejsze usg to teraz możemy przyjść w między 20 a 22 tygodniem to już będzie dużo więcej widać, no polecam na prawdę, jakby któraś chciała chodzić do niego nazywa się Gbiorczyk :)
 
Wczoraj był 14+3 :) oj powiem Ci że facet super wszystko nam pokazał, w ogóle taki człowiek że nie da się przy nim stresować, cały czas zartowalismy, podejście świetne do pacjentek, zdjęcia mi zrobił nawet udało mu się znaleźć rączkę i też zrobił zdjęcie rączki, no widać że kocha to co robi i wcale nie bierze dużo pieniędzy, a sprzęt ma dobry , bo robi też zdjęcia w 3d. Próbował zrobić mojej małej ale mówi że niestety jest już za duża i jak pokazał jakby to wyglądało to mówił że nam takiego zdjęcia nie da bo wygląda jak kosmita xD i w sumie miał rację xD wziął ode mnie 140 zł i nie namawiał na kolejne wizyty u niego! Co też mnie zaskoczyło, powiedział, że jeśli chcemy dokładniejsze usg to teraz możemy przyjść w między 20 a 22 tygodniem to już będzie dużo więcej widać, no polecam na prawdę, jakby któraś chciała chodzić do niego nazywa się Gbiorczyk :)
Super :) ja dziś idę do Bendarka na prenatalne i zobaczymy :) ale u mnie 1.5 tyg mniej :)
 
Wczoraj był 14+3 :) oj powiem Ci że facet super wszystko nam pokazał, w ogóle taki człowiek że nie da się przy nim stresować, cały czas zartowalismy, podejście świetne do pacjentek, zdjęcia mi zrobił nawet udało mu się znaleźć rączkę i też zrobił zdjęcie rączki, no widać że kocha to co robi i wcale nie bierze dużo pieniędzy, a sprzęt ma dobry , bo robi też zdjęcia w 3d. Próbował zrobić mojej małej ale mówi że niestety jest już za duża i jak pokazał jakby to wyglądało to mówił że nam takiego zdjęcia nie da bo wygląda jak kosmita xD i w sumie miał rację xD wziął ode mnie 140 zł i nie namawiał na kolejne wizyty u niego! Co też mnie zaskoczyło, powiedział, że jeśli chcemy dokładniejsze usg to teraz możemy przyjść w między 20 a 22 tygodniem to już będzie dużo więcej widać, no polecam na prawdę, jakby któraś chciała chodzić do niego nazywa się Gbiorczyk :)
A przyjmuje może w Białymstoku :-D
 
Cześć!

Ja dziś zaczynam oficjalnie 2 trymestr - długo wyczekiwany! :D na wadze, pojawiło się nawet +1 kg ale nie wiem, czy to rzeczywiwcie przyrost wagi, czy efekt powrotu na treningi - zawsze po traningach mam więcej na wadze, chyba chodzi o to, że mięsie się bardziej zbijają ;)

Od poniedziałku mam też ogromne zakwasy - ledwo się ruszam! Wiem, że powrót do treningów po 2 miesięcznej przerwie może skutkować zakwasami ale takich to ja chyba w życiu nie miałam! Ciekawe, czy ktoś to badał to, czy ciąża ma wpływ na większe zakwasy... :laugh2:
Screenshot_20180907-052147.jpg

Miłego dnia!
 

Załączniki

  • Screenshot_20180907-052147.jpg
    Screenshot_20180907-052147.jpg
    127,7 KB · Wyświetleń: 258
Witajcie :D
Chętnie dołączę, jestem Ilona mam 31 lat i to moja druga ciąża, mam synka Franka ze stycznia 2017 r., tylko podczytywałam, bo chciałam poczekać do prenatalnych, które miałam wczoraj i wszystko jest ok więc jestem spokojniejsza, mój termin OM 22 marca, pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :D
 
Cześć!

Ja dziś zaczynam oficjalnie 2 trymestr - długo wyczekiwany! :D na wadze, pojawiło się nawet +1 kg ale nie wiem, czy to rzeczywiwcie przyrost wagi, czy efekt powrotu na treningi - zawsze po traningach mam więcej na wadze, chyba chodzi o to, że mięsie się bardziej zbijają ;)

Od poniedziałku mam też ogromne zakwasy - ledwo się ruszam! Wiem, że powrót do treningów po 2 miesięcznej przerwie może skutkować zakwasami ale takich to ja chyba w życiu nie miałam! Ciekawe, czy ktoś to badał to, czy ciąża ma wpływ na większe zakwasy... :laugh2:
Zobacz załącznik 895478
Miłego dnia!

Ja w poniedziałek wejdę w drugi trymestr:) u mnie ponad 2 kilo na plusie.. waga idzie do przodu...
Ale sie cieszę że dzisiaj piątek:) i odpoczynek. Dawno tak nie czekałam na weekend;)
 
Witajcie :D
Chętnie dołączę, jestem Ilona mam 31 lat i to moja druga ciąża, mam synka Franka ze stycznia 2017 r., tylko podczytywałam, bo chciałam poczekać do prenatalnych, które miałam wczoraj i wszystko jest ok więc jestem spokojniejsza, mój termin OM 22 marca, pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :D
Witaj gratulacje
 
reklama
Witajcie :D
Chętnie dołączę, jestem Ilona mam 31 lat i to moja druga ciąża, mam synka Franka ze stycznia 2017 r., tylko podczytywałam, bo chciałam poczekać do prenatalnych, które miałam wczoraj i wszystko jest ok więc jestem spokojniejsza, mój termin OM 22 marca, pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :D

Witamy i gratulacje! :D
 
Do góry