reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
A moze masz zespół jelita drażliwego.
Mam. Od dawna. Ale lekka postać. Nie miewam biegunkę i zaparc raczej. Mnie po prostu często boli pod zebrami z lewej strony. Jakiś czas miałam spokój bo mniej więcej wiedziałam czego nie jeść. Teraz się niestety rozszalalo i nie wiem co robić bo mam ogólnie jadlowstret I boli po wszystkim co jem...

Fajna ta endo. Szkoda że mało takich.. .
 
Wróciłam od endokrynolog ,zwiekszyla mi dawke na 75 następna wizyta w październiku. Pani endo powiedziala,ze jesli chce sie leczyc u nich musze tam robic badania z krwi na nfz, bo dyrekcja sie nie zgodzi , wytlumaczylam jej,ze mam 60km nie mam czym zbytnio dojechać,a maz musi brac przepustkę zeby i tak mnie przywiezc, a na badania by musial wolne brac. Powiedziała,ze zalatwi to i skoro mialam poronienia to mam prawo odmowic dojezdzac taki kawal autobusami na badania zeby poronic jeszcze. Spytala mnie,czy place ,za badania u siebie mowie,ze tak, bo nie chca wypisywac, powiedziała,ze sa niepowazni i w moim przypadku powinni dac bez problemu, wypisala mi wiec zaświadczenie do lekarza rodzinnego co ma mi dac na nfz i z jakiej przyczyny, spoko babka, zobaczymy jak lekarz zareaguje. Jak nie to chyba bede sie klocic [emoji23]
Ja mam takie zaświadczenie od ginekologa i recepty wypisuje mi lekarz rodzinny, dlatego za heparynę płace 130zl a nie 400 miesięcznie. Myślę że i u Ciebie się uda :)
 
Dlatego ja jestem na l4, bo bym nie wytrzymała
Z l4 zależy, ja mam spokojną prace biurową i w większości dziewczyny jeśli z ciążą jest okej to chodzą normalnie. Nie ma problemu by chwilkę odpocząć. W moim przypadku l4 to zachowawczo po stratach i lekarka nie zezwoliła na powrót. Każda ma inaczej :)
 
Z l4 zależy, ja mam spokojną prace biurową i w większości dziewczyny jeśli z ciążą jest okej to chodzą normalnie. Nie ma problemu by chwilkę odpocząć. W moim przypadku l4 to zachowawczo po stratach i lekarka nie zezwoliła na powrót. Każda ma inaczej :)
Tak tylko,ze w biurze polozyc sie nie możesz raczej,a ja nawet po siedzeniu czuje spiety brzuch i jak sie nie wyloze na lozku na bok tak czuje jakby mial eksplodowac
 
reklama
Do góry