reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Pięknieeeee [emoji16][emoji16]

Tak jak pisze @aga6 co ma być to będzie ! Żyjmy z dnia na dzień [emoji6] praktykuję to od ponad dwóch lat i dobrze mi z tym [emoji16]

Dzień dobry w ogóle, my z piesiem jeszcze w łóżeczku [emoji16] muszę dziś jakieś bluzki z krótkim zakupić bo moje były obcisłe wszystkie wieęc teraz wyglądają komicznie jak ubieram...jeszcze w UK od czwartku w Lidlu spodnie ciążowe i mam się uparła, że chce mi kupić he he [emoji23]także zapas będzie niezły.
 
reklama
No i pięknie [emoji16]

Aaa wczoraj wieczorem poczułam kopniaka [emoji16] wieczorami często leżę z ręką na brzuchu i nagle poczułam dość solidnego kopniaka [emoji6] potem kilka delikatnych [emoji173]
Ja wlasnie od soboty czuje pluskanie i muśnięcia i zastanawiam sie ciagle czy to to ale chyba tak bo to takie specyficzne uczucie <33
 
reklama
Do góry