reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny czy Wy też macie taki problem że snem ostatnio? Jutro kończę 14 tc więc zaczynam drugi trymestr, a zaczęło mnie tak jakby mdlic nocami .. i tylko się kręcę z boku na bok I się mecze :(

Ja nie śpie od początku ciąży . Nie wiem czy to przyzwyczajenie z pracy zostało bo o 5 codziennie wstawała teraz mj narzeczony o 6 wstaje to ja już nie śpie dalej tylko wstaje kawka , spacer z pieskiem i jakoś dzień mija . Dzisiaj pospałam aż do 9 i oczom nie wierzyłam ja zegarek zobaczyłam , swoją drogą blok mi przed balkonem budują więc może też przez nich nie śpie oni od 6 już działają .
Mówili wyśpij się bo później nie będzie opcji , ale ja teraz nie mogę spać :(((

A ja tak z innej beczki, ale temat również związany z łóżkiem, jak Wasze libido na chwilę obecną ? Moje od tygodnia sięga dna :dry:l

Moje szaleje :D raz jest bardzo wysokie a raz totalne dno :D chociaż góruję raczej wysokie i zaczęłam mieć dziwne zboczone sny , mój się śmieje ze mnie , że to bardzo dziwne w moim przypadku:D

Oj ja bym chciała,ale sie boje i na razie nie dopuszczam
emoji23.png
a czego się boisz jakieś przeciwskazania ? czy co bo nie rozumem ?
 
reklama
Ja nie śpie od początku ciąży . Nie wiem czy to przyzwyczajenie z pracy zostało bo o 5 codziennie wstawała teraz mj narzeczony o 6 wstaje to ja już nie śpie dalej tylko wstaje kawka , spacer z pieskiem i jakoś dzień mija . Dzisiaj pospałam aż do 9 i oczom nie wierzyłam ja zegarek zobaczyłam , swoją drogą blok mi przed balkonem budują więc może też przez nich nie śpie oni od 6 już działają .
Mówili wyśpij się bo później nie będzie opcji , ale ja teraz nie mogę spać :(((



Moje szaleje :D raz jest bardzo wysokie a raz totalne dno :D chociaż góruję raczej wysokie i zaczęłam mieć dziwne zboczone sny , mój się śmieje ze mnie , że to bardzo dziwne w moim przypadku:D


a czego się boisz jakieś przeciwskazania ? czy co bo nie rozumem ?
Lekarz mowil,ze przez wzglad na moje poronienia lepiej sie wstrzymac do 13 tygodnia, ale ja mimo to i tak sie boje, ze za dobrze mi sie zrobi jeszcze jakieś skurcze wywolalam, wiem moze przesadzam,ale jakieś czarne myśli mam
 
Ja mam ostatnio sny o seksie, nie koniecznie z mężem :D przez to rano mam chęci i pozwalam na małe co nieco. Mąż i później śniadanie poda, posprząta w kuchni, obiad nawet zrobi :)
Problemu jako takiego nie mam ze snem, ale jak się obudzę to dłużej mi zajmuje zaśnięcie! Ale to kwestia pół godziny i śpię dalej.
Mam jedne spodnie w Ktore jeszcze się mieszczę, moje ulubione dresy. Ale już muszę coś kupić, bo w dżinsy nie wejdę.
Od rana w kościele, ale nie o tym, podczas mszy poczułam lekkie puknięcie w środku, to całkiem inne uczucie niż do tej pory i tak się zastanawiam czy to nie był Bobo! Core też poczułam w 15 tyg. Nic poczekam może się powtórzy...
 
Czesc moje kochane Dziewczyny :*
Niestety, moj bobasek obumarl...
Zegnam sie z wami, wspaniale kobiety - dbajcie o siebie!
 
reklama
Do góry