reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Dziewczyny czy Wy też macie taki problem że snem ostatnio? Jutro kończę 14 tc więc zaczynam drugi trymestr, a zaczęło mnie tak jakby mdlic nocami .. i tylko się kręcę z boku na bok I się mecze :(
Ja wstaje co rusz do wc. A w nocy też ciezko mi sie spi przekładam z boku na bok, i mecza mnie wzdecia noca
 
Mnie nie mdli, ale się budzę i nie mogę spać i się kręce przez 2-3 godziny. I tak od kilku tygodni. Przez jakiś tydzień było lepiej, a od kilku dni znowu to samo. Dzisiaj znowu nie spałam od ok. 3 do 5.

Ja śpię praktycznie całą noc, raz do toalety muszę wstać czasami wcale. U mnie dziś cała noc padał deszcz co chwile go słyszałam bo mam lekki sen, ale jakoś nie przeszkadzał zbytnio;)
 
Dzień dobry,

Mi się śpi dobrze ogólnie tylko siusiu w nocy wstaję. Rety odespałam wczorajszą noc i dziś mam zamiar wyjść na jakiś spacer żeby kolejnego dnia nie stracić.
Przeglądałam moje ciuszki ciążowe i najprawdopodoniej nie będę musiała nic kupić bo raczej to co mam to mi starczy. Kiedyś na allegro kupiłam spodnie,a kobietka wysłała mi drugie gratis. Na teraz też mam chociaż ciul luźne więc troszku ponoszę,jeszcze do lidla może podjadę bo widziała koleżanka że były jakieś ostatnie sztuki przecenione.
 
Ja jeszcze nie mam problemu ze snem.Jak usne wieczorem to budze sie rano.
U mnie dzis wg daty usg mam 14t0d :) a wg @13t3d .
Dzis zapowiada sie ciekawy dzień w kosciele bylismy wczoraj bo dzis syn gra mecz wiec jadę nim mu kibicowac a na popołudnie juz wykupilam na gruponie dla dzieci wejściówki do parku trampolin. Beda mieli niespodziankę na zakonczenie wakacji :)
Miłej niedzieli życzę wszystkim [emoji295]
Zazdroszczę z tym spaniem! Będę trzymać kciuki za syna, życzę miłej zabawy! :)
Ja to dalej moglabym spac i spac..
Też tak chce !
Ja niestety mam tez problem ze spaniem, w nocy się budzę i spać nie mogę a później nie mam siły w ciągu dnia normalnie funkcjonować.
Mam dokładnie to samo.. A jak już zasnę to jakieś głupie sny albo że poronilam albo że pije dużą ilość Alko choć wiem że w ciazy jestem ..
 
reklama
Do góry