reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
Dziewczyny czy Wy też macie taki problem że snem ostatnio? Jutro kończę 14 tc więc zaczynam drugi trymestr, a zaczęło mnie tak jakby mdlic nocami .. i tylko się kręcę z boku na bok I się mecze :(
 
reklama
Dziewczyny czy Wy też macie taki problem że snem ostatnio? Jutro kończę 14 tc więc zaczynam drugi trymestr, a zaczęło mnie tak jakby mdlic nocami .. i tylko się kręcę z boku na bok I się mecze :(
Ja jeszcze nie mam problemu ze snem.Jak usne wieczorem to budze sie rano.
U mnie dzis wg daty usg mam 14t0d :) a wg @13t3d .
Dzis zapowiada sie ciekawy dzień w kosciele bylismy wczoraj bo dzis syn gra mecz wiec jadę nim mu kibicowac a na popołudnie juz wykupilam na gruponie dla dzieci wejściówki do parku trampolin. Beda mieli niespodziankę na zakonczenie wakacji :)
Miłej niedzieli życzę wszystkim [emoji295]
 
Ja niestety mam tez problem ze spaniem, w nocy się budzę i spać nie mogę a później nie mam siły w ciągu dnia normalnie funkcjonować.
 
Ja też śpię bez problemu, najchętniej w ogóle rano bym nie wstawała ale obowiązki służbowe niestety wzywają - dlatego delektuje sie spaniem w weekend :D
 
reklama
Dziewczyny czy Wy też macie taki problem że snem ostatnio? Jutro kończę 14 tc więc zaczynam drugi trymestr, a zaczęło mnie tak jakby mdlic nocami .. i tylko się kręcę z boku na bok I się mecze :(
Mnie nie mdli, ale się budzę i nie mogę spać i się kręce przez 2-3 godziny. I tak od kilku tygodni. Przez jakiś tydzień było lepiej, a od kilku dni znowu to samo. Dzisiaj znowu nie spałam od ok. 3 do 5.
 
Do góry