reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2019

Kiedy założyć wątek zamknięty?

  • 1 miesiąc

    Głosów: 5 100,0%
  • 3 miesiące

    Głosów: 0 0,0%
  • 5 miesięcy

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    5
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nie było mnie dobę a tu 177 wiadomosci!!
Byliśmy wczoraj z synem u ortopedy na zdjęciu gipsu z ręki i gbur nas nie przyjął bo pracuje tylko do 13!! A my od 8 w kolejce!!! Następna wizyta już u innego 10 września, ciekawe jak sobie poradzi ten tydz w szkole :/ moja mała córa od poniedziałku do przedszkola idzie, bardzo mnie ciekawi czy będzie chcetna tak jak do tej pory czy raczej jej się odwidzi!!
Może uda mi się nadrobić i doczytać, ale to później bo obiad muszę zrobić.
 
Dziewczyny straszne rzeczy piszecie, nie ma nic gorszego niz smutek i krzywda dziecka. U mnie tez nie było idealnie bo ojciec zaczął pic właśnie po tym jak zaczął wyjeżdżać do Niemiec, w zeszłym roku miał zawał, aktualnie nie pije ale co będzie dalej nie wiadomo. Pierwszy raz jak byłam u osteopaty pod koniec wizyty powiedział ze mam jakieś trudne relacje z ojcem. Jestem dorosła ale to cały czas jest we mnie. To jest właśnie najgorsze.
 
Dziewczyny, ale macie przeżycia... Strasznie Wam współczuję, to musiało być okropne dla dzieci tyle przejść... Ważne to nie powielać znanych schematów i to Wam się udaje.
Ja musiałam powiedzieć w pracy o ciąży, raczej nici z podwyżki. Siedzę w toalecie i ryczę, nie wiem kiedy tam wrócę o_O ah te hormony
 
Dziewczyny jak czytam o Waszych wspomnieniach, od razu przypomina mi się moje... Teraz wspominam to jak zły sen. Było nas sześcioro, ojciec alkoholik, mama próbowała wiązać koniec z końcem, chodziliśmy latem zbierać owoce, żeby było z czego żyć a przede wszystkim żeby ojciec miał na piwo, bo jak nie to były wieczne awantury, pretensje do mamy. A ona bała się, że jak go zostawi to nie poradzi sobie z taką gromadką dzieci. Pamiętam, że jak wracałam ze szkoły, myślałam tylko o tym czy może ojciec nie przestał pić, że może będzie normalnie. W końcu tak się zachlał (to była Wielkanoc) że zabrało go pogotowie. Przynajmniej pomogło bo przestał pić, ale traktował mamę jak śmiecia. Nakłonił mamę na wyjazd za granicę i całą pensje musiała co miesiąc przelewać jemu, a jak na cokolwiek potrzebowała, musiała go prosić. Całe życie się go bała... Ja praktycznie wychowywałam młodszego o sześć lat brata i usługiwałam ojcu jak mamy nie było. Koniec końców wyprowadzilam się, mama w końcu się rozwiodła, został sam. Choć część starszego rodzeństwa ma z nim kontakt. To tak w ogromnym skrócie, książkę można by napisać o tym co się tam działo... Ale teraz mimo, że mama mieszka za granicą jak tylko mamy możliwość nadrabiamy stracony czas :)
 
Dziewczynki, dziękuję za dobre słowa. Przepraszam, że tak się uzewnętrzniłam, czasem trzeba. :(

Dawajcie znać po wizytach. :)
Poszłam z córcią do fryzjera. Młoda zrobiona super, ja wyglądam jak napadnięta przez kilka kosiarek do trawy. Odrosną, choć muszę pamiętać żeby nie zostawiać fryzjerce wolnej ręki ;) :p
 
Dziewczyny, znalazłam witaminy bez żelaza, mama dha,
Skład

Mama DHA
. 1 kaps. zawiera 600 mg kwasu DHA, 200 µg jodu, 400 µg kwasu foliowego, 25 µg (1000 j. m.) wit. D3 oraz 200 mg magnezu. Ale trzeba brać 2 kaps .i tak się zastanawiam czy to nie za duze dawki?? Może bym się tych zaparć pozbyła?!!
 
Dziewczyny, znalazłam witaminy bez żelaza, mama dha,
Skład

Mama DHA
. 1 kaps. zawiera 600 mg kwasu DHA, 200 µg jodu, 400 µg kwasu foliowego, 25 µg (1000 j. m.) wit. D3 oraz 200 mg magnezu. Ale trzeba brać 2 kaps .i tak się zastanawiam czy to nie za duze dawki?? Może bym się tych zaparć pozbyła?!!
Ja mam te doppelherz mama premium i niby jest zelazo ale jakos sie odblokowalam <3
 
reklama
Do góry